کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
سلام دوستان من هم نظری راجع به سخنان ترا مپ راجع به ورود افراد ازطریق لاتاری وخانوادگی رو دارم
1-ملاک اینکه یک نفر ترو ر ی ست از طریق لاتاری ویا مهاجرت خانوادگی به آ م ر یکا وارد شده نمی تونه به کل افرادتعمیم داده بشه واین قیاس مع الفارغ است وازجز به کل رسیدن است هرگز نمی توان اینگونه به تحلیل درست رسید وبه اصطلاح دنبال بهانه گشتن است
2-گفته شده تروری ست حدود 27 یا 29 ساله بوده و10 سال است که درآم ر یکا زندگی میکنه باید گفت ورود این فردبه آم ر ی کا موقع نوجوانی بوده یعنی بهترین موقع برای تشکیل شخصیت او.حالا این پرسش مطرح است که چرا جامعه آم ر یکا از او یک تروری ست ساخته وچرا شرایط جامعه طوری نبوده که از این فرد یک انسان مفید ساخته شود.آیا دیدن تفاوت های فرهنگی متفاوت با کشور زادگاهش دراین میان نقش داشته ویا شکاف طبقاتی ویا موارد دیگر...بنابراین میتوان جامعه آم ر یکا را بیشتر مقصر دانست که درتربیت اینگونه نوجوانان اهمال داشته است (بخوانید هزاران جوانی که ازاروپا وآم ریکا به صفوف داع ش پیوستند)
3-نوع گفتار ورفتار رییس جمهور تر ام پ درحد وقواره یک انسان باکرامت وباشخصیت نیست وانتظاری که مردمان دیگر کشورها دارنداین است که گفتارش لااقل مانند دیگر روسای جمهورقبلی ونه بیشتر باشد.میگویند رییس جمهور هرکشوری شاخصی است برای شناسایی شخصیت مردمان هرکشوری زیرا توسط آنها برگزیده می شود البته دراین میان اشتباهاتی میتواند اتفاق بیفتد.مثلارفتار وگفتارهای پوپولیستی می تواند هراز چند گاهی موِثر باشد ومردمان را تحت یک اشتباه قرار دهد نمونه آن را دردوره های قبلی درایران مشاهده کردیم.تر ا م پ از خلا یک سزی کاستی ها ونارضایتی ها استفاده کردوبا شعارهای پوپولیستی تونست رای مردم رو جمع آوری کند و وارد کاخ ریاست جمهری شود (هرچند که دراین باره شک وتردید هایی وجود دارد که آینده درستی ویا نادرستی اون رو نشون میده)
4-انتظار میرود کسانی که سالهای قبل از طریق لاتاری ویا خانوادگی وارد آ م ر یکا شده اند واکنون سیتیزن هستند مخصوصا ایرانیان کارزاری درست کنند وبا این سخنان به شدت ناجوانمردانه وسخیف برخورد کنندحتی میتوانند به خاطر توهینی که به آنها شده به دادگاه شکایت کنند واز ترام پ بخواهند عذر خواهی کند(دنیای مجاری این امکان را میدهد که نیازی به حضور فیزیکی نباشد )
5-من به شخصه به خرد جمعی مردمان آم ر یکا اعتقاد دارم وانتظار میرود این افکار به شدت پوپولیستی درآینده کمتر بتواند تاثیر گذار باشد وبتواند حاکمیت رادردست گیردوبا توجه به مواردی که پیش آمده ازجمله...ارتباط با روس ها برای انتخابات...اذیت وآزار جنسی که فعلا 3زن مدعی هستند...طرفداری از نژادپرستی ...اعتقاد به برتری جنسیتی...اشتباهات تصمیم گیری های فاحش درمناطق حساس دنیا واستفاده نکردن از ظرافتهای دیپلوماتیک وموارد دیگر عمر این دولت کوتاه ویا پیروزی دردوره دوم دست نیافتنی باشد مگر تصحیح اشتباهات .تندرست وشادباشید
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، dv2017 ، sh.parsa ، American Darlin ، shahin61 ، copol ، Legend-98 ، we are one ، jalayevatan

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط farrokh33 - 2017-12-17 ساعت 13:25

کاربران در حال بازدید این موضوع: 15 مهمان