کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2018-03-14 ساعت 14:48)Hadi_20 نوشته:  
(2018-03-14 ساعت 01:05)afshin4749 نوشته:  [quote='American Darlin' pid='768026' dateline='1520970975']
خیلی از مشکلاتی که آدما فکر می کنند برای اونا  به وجود میاد به خاطر ذهنیت منفی است که نسبت به مسائل اطرافشان دارند.وقتی این دید منفی رو داشته باشید،نسبت به همه چیز و همه کس بدبین میشید.به گونه ای که همه خلاف کار و بد هستند مگر اینکه خلافش ثابت بشه.حالا من شمارو به به اون دست از هموطنان خارج نشین که همش به به و چه چه می کنند و خارج رفتنشونو کلاس میزارند ترجیح میدم ولی این مساله که گفتم رو هم درنظر میگیرم.من نمی دونم در ایران چطور آدمی بودید ولی اگه موقعیت اجتماعی عالی داشتید احتمالا شاید از اون دست آدمایی بودید که زیردست خودتون رو آدم هم حساب نمیکردید و احتمالا به دید پایین دست بهش نگاه میکردید.با عرض معذرت همچین آدمایی وقتی خارج میرند به مشکلاتی که عنوان کردید برمی خورند و همش نسبت به سایر آدماش دید منفی پیدا می کنند چون خودشون زمانی در همین دیار همچین رفتاری رو در پیش گرفته بودند.

هادی جان من در ایران هیچی نبودم !! یک کارمند ساده و بدبختی بودم که حتی قادر نبودم حقم را از گلوی دیگران بیرون بکشم ! اما در یک چیز از همه سر تر بودم و آن هم اراده ی سخت من در مهاجرت و درک واقع بینی من از مشکلات پیش رو بود. هرگز برای خودم از آمریکا و یا هر کشور دیگری بت نساختم و میدانستم ورود به این دنیای پیچیده نیز پیچیدگیهای خاص خودش را هم خواهد داشت! دیگران برای خود بت میسازند و وقتی که اینجا میآیند و همه چیز را وارونه حس میکنند یا مدام ناله میکنند و یا برمیگردند !! زندگی در آمریکا برای من یک امتیاز نبود و نیست! فقط از اینکه از جهنم ایران خلاص شدم برایم کافی بود چون این روزها را پیش بینی کرده بودم که اگر آنجا بودم در واقع جایم در حال حاضر زیر یک تن خاک بود !! خودم را میشناختم. اما بدان که بارها و بارها گفته ام که از مهاجرتم ناراضی نیستم چون با دید واقع بینانه به اینجا آمده ام. رویا در من راهی ندارد. مدینه ی فاضله ساختن کار من نیست و نبوده. اگر مشکلاتی را اشاره میکنم دقیقا میخواهم به آن دسته از آدمهایی اشاره کنم که از آمریکا برای خود رویایی مثل یک بهشت ساخته اند که اینطور هم نیست و نبوده !! دلیلش هم مشخص است چرا که ما یک عمر در بدبختی و فقر و بی امکاناتی زندگی کرده ایم و فقط آمریکا را خلاصه در فیلمهایی که دیده ایم میبینیم !! بهر صورت همانطور که بارها و بارها گفته ام من از شغل و زندگیم راضی هستم و شما میتوانید در تمام ارسالهای من در این هشت سال این موضوع را متوجه بشوید. گاهی اوقات دوستان نقل قولهای من را به خودم نسبت میدهند که این قدری مرا کلافه میکند که چرا دقیق ارسال من را نخوانده اند.
پاسخ
تشکر کنندگان: Hadi_20 ، ostokhan ، dv2017 ، milade

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط afshin4749 - 2018-03-14 ساعت 23:49

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان