کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2018-04-02 ساعت 15:30)redbull نوشته:  
(2018-04-02 ساعت 10:16)afshin4749 نوشته:  
(2018-04-02 ساعت 09:53)afs نوشته:  اگر حوصله دارید چیزی بخونید
چه چیزی را توصیه به خواندن میکنید عزیز برادر؟ من که از بس کتاب خواندم دیگر دارم منفجر میشوم از موضوعات مختلف !! باور کن من بیشتر از تمام زمانهایی که در عمرم کتاب در ایران مطالعه کرده ام ، کتاب اینجا خوانده ام !! انقدر معتاد به خواندن شده ام که رفتم یک تبلت کندل خریدم و کلک سنگینی کتاب و نگهداری ان در گوشه کنار خانه را کندم. قدری پول میدهم و کتاب الکترونیکی میخرم و میخوانم و خلاصه دیگر مانده بروم کتابهای تعمیر و آشپزی و ......... بخرم Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin

شما پول میدی من کتاب دزدی میخونم!!! اول isbn از امازون گرفته بعد ب لطف سایتهای روسی ان را بصورت کاملا ناجوانمردانه دانلود نموده و استفاده میکنم...
خوب وقتی اقتصادمون مقاومتی بشه همینه دیگه ...  Big Grin

من فقط تو عمرم کتاب دزدیدم و فیلم اموزشی غیر قانونی گرفتم.

اقتصاد مقاومتی مال پارسال بوده !! امسال باید حمایتی باشد عزیز برادر !! دزدی ممنوع !! باید از تولیدات داخلی حمایت کنید. اینکه میروید سراغ روسیه خب خودش خیلی خوب است چون هم استکبار جهانی نیست و هم رابطه ی خیلی توپی با ماها دارند و هم اینکه یکی از برترین قدرتهای نظامی دنیاست !! اما دزدی از آمازون که مربوط میشود به املاک تحت تکفل عموسام بی پدر و مادر این اصلا تفکر خیلی سازنده ای نیست چرا که صنعت بیمه حمایت میکند و این اصلا به آنها هیچ اثر ندارد. اگر میخواهید در پیشبرد اقتصاد کشور فرد مفیدی باشید ، به دوستانتان در آمریکا سفارش کنید که برایتان مایحتاجهای روحی و معنوی را که یکی از آنها نیز کتاب است را برایتان از آمازون بخرند و بفرستند و پولش را هم ندهید و زیرش بزنید و دور از جانتان نامردی کنید!! دقیقا کاری که رهبران کشور دوست و همسایه ، روسیه با دیگران میکنند و آنوقت هم الگو میشوید و هم ضربه ی سختی به بدنه ی اقتصادی کشور عمو سام فلان فلان شده وارد میکنید. اینطوری هم توجیه پذیر است ، هم یک ماله ی درست و حسابی به این استکبار بی پدر و مادر کشیده اید تا باشد که دیگر چشم طمع به ایران و سرزمین ایران نداشته باشد و اصلا بفهمد که با چه کسانی در تقابل است !! من خودم بارها و بارها تلاش کرده ام ! اما متاسفانه حد و میزان عرضه ام اجازه نداده که خیلی در این راستا موفقیت آمیز عمل کنم !! همش دور از جانتان اینها در کله پاچه ی من کرده اند !! یکیش همین اداره ی مالیات !! هرسال به من در فصل مالیاتها پول برمیگردانند و من را خوشحال میکنند و درست در زمانی که تشنه ی پول هستم و از سر و ته همه چیز میزنم تا اندوخته ای کنم و به آرزوهای نسبتا مسخره ام برسم ، یک نامه ی بلند بالا میفرستند و آن رقمی که داده اند را به اضافه ی هزینه ها و سودهای متعلقه به آن را از حلقوم من بیرون میکشند و دنیا را جلوی چشمانم تیره و تار میکنند و کل کیف و حالش را از سرم میپرانند!! من هم فقط فحش میدهم و خیلی محترمانه ماهانه اقساط آن را به انضمام سود دوران کیف و حالش به آنها پرداخت میکنم. این هم از من !! اما شما اینطور نباش عزیز برادر !! Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: redbull ، khatarnak ، jalayevatan ، copol ، farid-nhp

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط afshin4749 - 2018-04-03 ساعت 04:14

کاربران در حال بازدید این موضوع: 5 مهمان