کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2018-04-03 ساعت 22:04)khatarnak نوشته:  صحبت تولید داخلی شد ؟
اولا که ما چی داریم که تولید کنیم؟
دوما که چی داریم که رقیب کالاهای با کیفیت خارجی باشه؟
سوما که حرفی را که می زنید زمانی صدق می کنه که
۱: امار واردات کمتر یا هم تراز با صادرات باشه
۲: بازار های ایران درش باز باشه برای رقابت با کالاهای خارجی
۳: کیفیت و استاندارد مهم ترین عامل در جذب سرمایه و رضایت مشتری
۴: در حال حاضر کارخانجات ها هر روز دارن بسته میشن و داد کارگرها
بیشتر میشه
۵: حمایت داخلی باید جمعی باشه نه انحصاری ...
۶ و غیره که جاش اینجا نیست
۷: دهنم زخم شد چه خبر از لاتاری؟
یکم تجربیات خودتونو از سالهای قبل بگید
این موقع ها چه حسی داستید؟

مرد حسابی این همه خاطرات از خود بجا گذاشته ایم که شما قادر خواهید بود که با یک جستجوی سطحی تمام آنها را از گور این مهاجرسرا بیرون بکشید!! برو خاطرات مصاحبه و دریافت ویزای من را بخوان ، آن موقع است که متوجه میشوی صبح شده و تو هنوز داری اراجیف من را که خیلی هم شیرین و دلچسب و دلکش است میخوانی !! توصیه میکنم آنها را بخوان چون عکس هم دارد و کلی حالش رو ببر. قول میدهم سر شوقت میآورد.
اما یک پیشنهاد دیگر هم دارم . حالا که سید علی سپهر رفته در باقالیها برای خودش چون ........ گل بچیند، بیاید ما هم یک کانال تلگرامی تشکیل بدهیم و یا واتس اپ و یا هر کوفت و زهر ماری که میشود با آن بطور مستقیم ارتباط داشته باشیم تشکیل دهیم وکله ی بعضی ها را بزنیم به سقف رقابت !!! چطور است ؟ هر کس موافق است یک آره یا نه بگذارد تا معلوم شود بیکارهای این دوره زمانها کیا هستند Big Grin  Big Grin  Big Grin
حالا یه کاری هم بکنید که مثل چند وقت پیش دوباره من را از محل کارم بیرون کنند !! آنهم سر مهاجرسرایی که مدیر ارشدش درش را گل زده و رفته
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، copol ، farid-nhp

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط afshin4749 - 2018-04-03 ساعت 22:23

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان