کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2018-04-08 ساعت 18:20)American Darlin نوشته:  سلام بر همه ... فقط 37 روز تا اعلام نتایج ... Smile

آقا افشین اگر میشه یه توضیحی راجب شبکه های تلویزیونی در آمریکا بدین ، و سینما و قیمت بلیط فیلمها و ...  Big Grin

سریالهایی مثل بازی تاج و تخت رو خود شما میبینید ؟ مثلا دسترسی به شبکه ای مثل HBO یا Showtime و AMC به چه صورته ؟

دیگه بحثو ببرید تو سینما و قیمت بلیط و بدیها و خوبیها و دیگه همه چیزش  Big Grin

والا من بیشتر شبکه های ارزان قیمت خصوصی را تماشا میکنم و البته گاهی هم با عهد و عیال به سینماهای زنجیره ای میرویم. شبکه های خصوصیی که من نگاه میکنم یکی از معروفترینهاشان Netflix است که ماهانه هفت دلار قیمت دارد و الحق فیلمها و سریالهای خوبی را هم بخش میکند مثل Madam Secretary .دیگر شبکه هایی که من آنها را هر از چندگاهی نگاه میکنم Amazon که بیشتر سریالهای خانوادگی پخش میکند و یکی از سریالهایی را که اخیرا در آن دیدم و منتظر فصلهای بعدی آن نشسته ام I am Frankie بود که بسیار بسیار جذاب و دیدنی بود. و خلاصه بسیاری از چیزهایی که در اینجا مجال بیانش نیست و فقط و فقط محض نمونه عرض کردم که خب البته جدید هم نبودند.
در مورد سینما هم در حول حوالی منزل ما در ارواین ، چندین سینمای زنجیره ای وجود دارند که هم خیلی ارزان هستند و هم الحق فیلمهای خوبی را ارائه میدهند که نام یکی از آنها Edwards ست و خیلی هم شیک و مدرن ساخته شده. بیشتر سینماهای این منطقه بصورت Holding هستند و همه زیر نظر یک جا اداره میشوند اما نامهای مختلفی دارند تحت پوشش یک مدیریت. بلیت آنها هم بستگی به نوع فیلم و امکانات سینما دارد که معمولا از دوازه سیزده دلار شروع میشود. سینماهای محلی هم هستند که زیر نظر گاورنر کالیفرنیا و سیتی کار میکنند و بیشتر فیلمهایی را پخش میکنند که مدتی از آنها گذشته و بلیت آنها هم بسیار ارزان است و بیشتر به درد کسانی میخورد که بودجه ی زیادی برای پرداختن به سینما ندارند. در واقع مردم را تشویق میکنند که با هر بودجه ای سینماها را ویزیت کنند و لذت ببرند. قیمت آنها چیزی در حدود پنج دلار است. حالا خیلی هاشان نیز سه بعدی هستند و یک عینک به شما میدهند که هر وقت خواستید تشریف ببرید و یک فیلم سه بعدی ببینید آن را با خود همراه داشته باشید و حالش را ببرید که البته پولی هم از بابت آن پرداخت نمیکنید. خلاصه همه جور اسباب و وسایل رفاهی و تفریحی وجود دارد که بسته به بودجه ی شما کارساز است. اما این منطقه ی ما اصولا بدرد سکونت افرادی میخورد که خیلی وضعیت مالی خوبی داشته باشند که الی ماشالله ملت بزرگوار چین و کره کل اینجا بخصوص ارواین را متصرف شده اند و همه هم خانه هاشان را نقدی خریده اند لامصب ها !! و کاری کرده اند که قیمت خانه اینجا به فلک رسیده و خب طبعا آمریکاییهای طماع هم برای رسیدن به اهدافشان ، که همان پول نقد است در ماسه ی خشک هم که شده شیرجه میزنند و شنا میکنند که گویی در اقیانوس هستند. در مورد منزل و قیمت و اینها هم توضیحاتی خواهم داد. اما مهم در حال حاضر بحث شیرین سینما و فیلم است .
در مورد فیلمهایی هم که صبحت کردین ، بنده هنوز ندیده ام چرا که به احتمال زیاد روی شبکه های ماهواره ای هستند که خب ما نداریم و اگر هم بخواهیم بگیریم ، خیلی گران است و من ترجیح میدهم که اصلا دنبال چیزهای گران نباشم و از هر چیزی مفتش را بدست آورم و یا در نهایت ارزانش را. برای دیدن خیلی از شبکه های خصوصی دیگر هم شما میتوانید تی وی باکس بخرید که چیزی در حدود صد دلار است و یکبار پرداخت میکنید برای همیشه و شارژ ماهانه ای ندارد که البته بیشتر جنبه ی اخبار و میتینگ و گاهی هم فیلمهایی که بیشتر به درد لای جرز دیوار میخورند که آن را هم بعدا توضیح خواهم داد. مثلا چند روز پیش در منزل یکی از دوستان همین باکس داشت فیلم TOP GUN را که البته من عاشقش هستم را پخش میکرد، ولی خب این برمیگردد به چیزی حدود بیست و چند سال پیش و دیگر کسی هم حوصله ی دیدن فیلمهای تکراری را هم ندارد. حالا برادر یقه ی من را ول کن بروم سراغ درس و بحثم تا ببینم میتوانم برای خودم یک کار و کاسبی خصوصی حسابداری راه بندازم یا نه !! چهار سرتیفیکیشن باید امتحان بدهم و بگیرم تا بلکم از این نکبت کار برای دیگران خلاص شوم .
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، ostokhan ، alirezanz ، milade ، copol ، Bald Eagle ، farid-nhp

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط afshin4749 - 2018-04-08 ساعت 23:28

کاربران در حال بازدید این موضوع: 9 مهمان