کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
افشین عزیز
دقیقا درک میکنم فرمایشتونو ، ولی دیدگاهم اون چیزی از روی نظراتم بنظر میاد نیست ، باور کنید نیستم ، یکم شوخی میکنم حالا ، نمیدونم قبول دارید که توی همین مهاجرسرا چقدر در رابطه با آمریکا حقایق گفته شده یا نه ... منم خیلی از اونها رو خوندم ، تقریبا خیلی هاشونو ، همونطوری که هر روزم دارم میخونم ، تاپیک دیدگاه های آرش رو مثلا یک ساله که دارم میخونمش ، هر چند روزی یک صفحشو میخونم ، اتفاقا چند روز پیش رسیدم به جایی (صفحه 49) که اولین کامنت شما رو توی اون تاپیک دیدم که البته با زبان محاوره هم نوشتین Big Grin فقط خواهشا نرید الان به زبون رسمی آپدیتش کنید ، حس میکنم اون زبونتون دل نشین تره Big Grin
تاپیکهای دیگه هم هستن که بوکمارک کردم و به صورت سهمیه بندی هر روز نوبت یکیشونه که یکی دو صفحه ازش خونده بشه Big Grin مثل اقامت در لاس وگاس ، پشیمون شدن از رفتن ، دیدگاه های آرش و اندروصف خوبیها/بدیها و ...

خب بنظرتون با خوندن این همه اطلاعات و نظرات کاربران چقدر ساده لوح ـم ؟؟ چقدر از مشکلات بی خبرم ؟ البته من میدونم هزار تا بدی و خوبی هم که بصورت مفصل گفته بشه راجب چیزی عالیه ولی اینکه خودت وارد ماجرا بشی باز با چیزها و موارد بد و -خوب تازه ای روبرو میشی ...

در رابطه با کوچ به تاپیک دیگه هم مخالف ـم Big Grin الان تنها تاپیک همیشه فعال تمام مهاجرسرا همین یه دونه تاپیکه ! بذارید همه ی بحثها توی همه ی زمینه ها همینجا صورت بگیره ، سیدم که نیست که اخراجمون کنه Big Grin Big Grin
سریال هم بنظرم از نتفلیکس سریال فوق العاده و جنائی به کارگردانی دیوید فینچر رو ببینید که در رابطه با ذهن و طرز فکر قاتلین هست ، 2018 تازه فصل اولش اومد ، 10 قسمته (Mindhunter) - سریال Narcos هم زندگی نامه ی بزرگترین قاچاقچی مواد پابلو اسکوبار هست که خیلی هم خوبه ، 3 فصل 10 قسمتی اومده
نتفلیکس با همکاری مارول چندتا سریال ابرقهرمانی خوب ساخته ، بهترینهاشون Punisher و Daredevil هستن ، نتفلیکس سریالهای خوبی داره ، کلا در رابطه با هر شبکه یا سریالی مشاوره خواستین فقط بگین Big Grin Big Grin
خب من برم بخوابم ، شما هم که داری از یه روز فوق العاده توی کالیفرنیا لذت میبری Cool
روز خوش Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: farid-nhp

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط American Darlin - 2018-04-09 ساعت 00:59

کاربران در حال بازدید این موضوع: 6 مهمان