کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
من الان تقریبا ۷ ساله دارم امریکا زندگی می کنم.
امریکا حالا همچین خبری هم نیست. به نظرم ادم همه جا می تونه خوب زندگی کنه
۱- اگر واقعا فکر می کنید با تغییر محل زندگی همه چی عوض می شه و بهتر می شه اول شهرتون عوض کنید ببنید واقعا می تونید یا نه دوری خانواده ارزشش رو نداره ؟
۲- اگه اولی انجام دادید و همه چی بهتر شد خوب برنامه ریزی بلند مدت بکنید ۵ ساله برای مهاجرت به روش غیر از لاتاری. لاتاری ثبت نام کنید اما بهش دل نبندید.
۳- توجه به این عکس های انستگرامی ملت خارج نشین نکنید کلا زندگی همه توی انستگرام از ولیعهد هم بهتره اما در واقعیت در صد بسیاری از مردم همه جای دنیا مشکلات مالی دارن مشکلات غیر مالی هم بماند که همه دارن. اما هر جامعه ای یک درصد خاصیش پولدار می شن که به خیلی از عوامل بستگی داره
۴- خیلی موقع ها یک سری چیزهای ساده رو تو زندگیتون تغییر بدین کلی زندگی بهتر می شه. کارهای جدید امتحان کنید مهارت های جدید یاد بگیرید زمان بزارید برید گردش.
۵ شادی و خوشحالی اصلی در درون ادمهاست من اصلا ادم مذهبی نیستم اما معنویت (جدای از مذهب) خیلی قبول دارم. می تونید درموردش توی اینترنت سرچ بکنید مدیتشن کردن نیاز نداره یک معلمی داشته باشید که کلی ازتون پول بگیره فقط نیاز به اینترنت دارین روش های متخلف امتحان کنید برای اول شادی خودتون و بعدش هم اگر حس کردین نیاز به موفقیت دارید تلاش کنید برای اون. اما به نظرم ارامش لازمه حتما.
اسایش چیز بدی نیست خوبه اما خیلی نباید بهش دل بست چون دنیا سراسر تغییره.
۶- هر کدوم از انسانها خاص هستن پس چیزی که یک عده رو خوشحال می کنه الزاما شما رو خوشحال نمی کنه این درس رو من چند بار توی زندگی گرفتم.
پس از تک تک لحظه هاتون لذت ببرید. همه رویا ها از دور خیلی خوشکل تر هستن.
برای همتون آرزوی آرامش در زندگی دارم.
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
پاسخ
تشکر کنندگان: 2020aty ، afs ، vidatanha ، ostokhan ، Ali_Hunter ، abas_kashan ، Rfali77 ، iSalar ، Haghighat ، amin_j ، shahin61 ، dv2017 ، nahid.t ، saeed_gh ، fardis52 ، victor2016 ، copol ، milade

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط sadeghi897 - 2019-05-10 ساعت 03:05

کاربران در حال بازدید این موضوع: 5 مهمان