کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2019-04-13 ساعت 02:12)ostokhan نوشته:  
(2019-04-02 ساعت 14:20)farrokh33 نوشته:  سلام دوستان بسیارعزیز
نوروزباستانی برهمگی مبارک باد آرزو میکنم همیشه تندرست وشادباشید
دیگه چیزی نمونده به نتایج 2020 امیدوارم مشکل ماایرانیا حل بشه وبن برداشته بشه قانونی که واقعا مستحقش نبودیم وبه ماتحمیل شد
باید به آینده امیدواربود البته آینده ای نزدیک . تااعلام نتایج بدرود

درود و صد درود بر شما آقا فرخ. شما برنامتون بکجا رسیید؟ بعد از قبولی کیستون چطور پیش رفت؟

سلام دوست عزیز
ازموقع قبولی حدود یکسال میگذره اوایل ماه می رفتیم مصاحبه ارمنستان (خودشون انتخاب کردند انتخاب من آنکارا بود)آفیسر انسان خیلی خوش برخوردی بود همش لبخند میزد وبااحترام صحبت میکرد کیس مارو قبلا مطالعه کرده بود گفت براتون ویور میزنم خانوادگی ولی میدونی که اونا باید تصمیم بگیرند (منظورش واشنگتن بود)گفت اگه دست من بودهمین الان بهتون ویزامیدادم گفت 5ماه بیشترنمونده و30سپتامبر پرونده لاتاری بسته میشه گفت بهتره خانوادگی اقدام کنید محکمتره .منظورش این بود که محدودیت زمان نداره .برامون آرزوی خوشبختی کرد ..همین ..خداحافظ ...باید منتظربشیم تا30 سپتامبرببینیم چی میشه زیاد امیدی ندارم روی پلن بعدی حساب بازکردم پسرم احتمالا فوریه ویاچندماه بعد سیتیزن میشه واقدام میکنه برا ما مشکلی که داریم اینه که پسرآخری دیگه زیرمجموعه ما نیست وباز گسست خانواده وبازباید یکی روایران جابذاریم قبولی لاتاری تنها شانس ما برای رفتن همگی بود که فعلا پادرهواست ببینیم آینده برای ما چه سرنوشتی رورقم زده ممنون ازشما که بیاد مابودید آرزومیکنم اونچه که به صلاح شماست براتون اتفاق بیفته تندرست وشادباشید
پاسخ
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، saeed_gh ، dv2017 ، shahin61 ، copol ، Rfali77

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط farrokh33 - 2019-05-14 ساعت 23:37

کاربران در حال بازدید این موضوع: 7 مهمان