کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2022-03-19 ساعت 01:12)mehrdad_9908 نوشته:  
(2022-03-19 ساعت 00:04)ostokhan نوشته:  واقعا هیچ قطعیتی نداره. عکاس داریم که اصلا هیچی سرش نمیشه و عکسش استاندارد نیست. یعنی اصلا نمیدونه واقع استانداردش چیه چون گاها اون بحث قرار گرفتن سر و شونه ها تو کادر مورد نظر رو نمیدونه. 
طرف هم بوده که ساعت آخر با موبایل همراه با برادرش دو تا عکس با بک گراند پرده سفید چروک خونشون گرفتن  و برنده شدن. تو همین مهاجرسرا بودن و من دیدم برنده شدن. خلاصه عکاس اگه تبحر داشته باشه صد البته بهتره و این داستان عکس لاتاری واقعا چیزیه که هیچ کی نمیتونه سردربیاره کوالیفاید بوده یا نه. متاسفانه من خودم تو این هشت سال هم آخرش نفهمیدم داستان عکسم اکی بوده یا نه. اینا هم هیچ اطلاع رسانی نمیکنن که افراد بفهمن.

درست میگی استخوان جان منم هردو مورد کیس ک گفتی رو در اطرافیانم دیدم و با حرفات موافقم. من پیش شرط گفته‌ی خودم رو بر این گذاشتم ک تو شهری زندگی کنید ک عکاسی که قوانین عکس لاتاری میدونه رو بلد باشه. اما در نهایت امر، اصرارِ من به وسواسی عکس انتخاب کردنه حالا چه عکاس چه خودتون عکس میگیرید اوکیه ولی حتما وسواس ب خرج بدید نور و زاویه و ابعاد درست باشه. این رو به قاطعیت میدونم که وقتی قرعه کشی انجام میشه از بین شماره پرونده های در اومده اونایی که به هر علتی عکسشون مورد تاییدشون نباشه رو از دور خارج میکنن که اون سیمون هم راجع به این موضوع چندتا ویدئو و پست هم درست کرده بود. این عکسه موضوع مهمیه گویا.
درسته.
ما که لاتاری قسمتمون نبود در هرصورت. حالا عکسمون درست بوده این دوره ها یا نه رو نمیدونم. سعی کردیم استانداردهاشون رو رعایت کنیم. 
شنا در ادامه پروسه تون موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: mehrdad_9908 ، AFSHIN.Tehrani

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط ostokhan - 2022-03-19 ساعت 15:33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 5 مهمان