کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2022-04-25 ساعت 23:41)OmidH.C نوشته:  سلام و درود به همه.
الانی که من دارم این پیام رو میفرستم،دقیقا 12 روز مونده به اعلام نتایج 2023،
استرس دارم،امید وارم که اسمم در بیاد و نا امید برنگردم،خدا وکیلی صبر کردن خیلی سخته،امید وارم این همه صبر نتیجه بده و خوشحالی خودم رو با شما تقسیم کنم و برنده شدن خودم و شمارو باهم جشن بگیریم.
الهی به امید تو.
سلام دارم خدمتت
آقا امید عزیز نمیدونم چتد سال شرکت میکنی لاتاری ولی من الان بار دهم هستش که شرکت کردم. الان چهارپنج دوره هست که کاملا متوجه هستم زندگی رو به شانس ببندی قمار بزرگیه. لاتاری برای کسی که بخواد بره امریکا نون و آب نمیشه و یه وقت میبینی به نیمه عمرت رسیدی و هنوز داری تو اکتبر ثبت نام میکنی برای بعد. من یکی نگم بدشانس ولی انصافا ادم خوش شانسی نبوده و نیستم. صرفا اسم مینویسم لاتاری ولی هنوز نمیدونم اصلا کوالیفاید بودم و هستم یا نه سر داستان عکس و این حرفا یا نه. سرت رو درد نیارم. من امسال تحصیلی هم اقدام کردم ولی اونم نشد باز. تو چند سال گذدشته یعی بر تقویت رزومه م داشتم که تحصیلی کانال بزنم ولی تا حالا اونم نشد. 
مخلص کلام بهت بگم اگه از سر سرگرمی ثبت نام میکنی وقصدت جدی نیست که هیچ. شایدم شانست زد و یه وقت قبول شدی از بین حداقل پانزده میلیون شرکت کننده. ولی نه اگه بقول معروف کک تو شلوارت افتاده و قلقلکت میده بری اونور و اروم و قرار نداری راههای دیگه رو تست کن برتی امریکا که لاتاری برات نون و اب نمیشه. کلا این مقوله لاتاری تو هر مقوله ای با امیدواری یا ناامیدی دخلی نداره و بیشتر شانس و یه سری نوارد پشت پرده هست. من حتی بعد چهل بار ثبت نام برای این فرغون های ایرانی هم شانس نداشتم.دیگه لاتاری گرین کارت امریکا که دیگه هیچ. ولی در نهایت دست نمیکشم از ثبت نامش چون حداقل خرجی برام نداره جز یه عکس گرفتن. انشااله امسال دوستان برنده بشن و اوضاع مالی و زتدگی اجازه بده برن اونور Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: bijan9

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط ostokhan - 2022-04-26 ساعت 01:17

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان