کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در ابوظبی
farhad25 نوشته: خيلى جالبه همه توى اين سايت بدون اسپانسر ويزا ميگيرن من پارسال بخاطر همين از دست دادم نميدونم چرا توى اين سايت همه چيز خيلى جالب درست ميشه هر سال از 1500 يا 1600 ايرانى كه پذيرفته ميشن فقط 750 يا 850 ويزا ميگيرن و بقيه براى مسائلى مثل نداشتن ساپورت يا اشتباه در فرمها يا دير رسيدن بگراند چك رد ميشن ولى توى اين سايت ادم چيز هاى عجيب ميبينه ساپورت نداشته باشى ويزا ميگيرى . اشتباه در تاريخ تولد داشته باشى در فرمها كنسول قربون صدقتون ميره با آحترام براتون درست ميكنه. خلاصه هر اشتباهى با شه براتون درست مشه ويزا ميگيرى . من و چند تا از دوستام اين سايتو به چند نفر معرفى كرديم انها هم همين نظر را دارن سعى كنيد چيز هاى واقعى بنويسيد نه ان چيزى كه شما دوست دارين اتفاق بيافته
صحبت شما تا حدودي درسته و علت اينكه توي اين سايت درصد موفقيت اينقدر بالا است وجود اينهمه مشورتها و حمايتهايي است كه اعضاء از يكديگر دارند. من اگر ويزا بگيرم 80 درصد موفقيتم را مديون اين همه اطلاعاتي مي دانم كه از اين سايت به دست آوردم . هميشه مشورت و استفاده از تجربيات ديگران باعث موفقيت افراد مي شود . قبل از هر كاري بايد مشورت كرد نه بعد از آن.
تشکر کنندگان:

پیام‌های این موضوع
مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در ابوظبی - توسط admin - 2008-08-14 ساعت 17:53
RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در ابوظبی - توسط artistic76 - 2009-03-01 ساعت 22:51
مصاحبه - توسط amir2132 - 2009-05-11 ساعت 18:14

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان