کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
برای زندگی در آمریکا از کدام شهر شروع کنیم؟
hamid_p نوشته:
بوف نوشته: hamid_p جان ، هر كس بعد گرفتن گرين كارت فقط 6 ماه وقت داره بره و تو امريكا زندگي كنه. تو چطور قصد داري بعد از 5 سال بري ؟ گرين كارتت باطل ميشه. بعد از گرفتن گرين كارت بايد اگر هم به ايران برگشتي بيشتر از 6 ماه آمريكارو ترك نكني . اينو مي دونستي ؟

درود بر دوستان و بوف عزیز
دوست من بعد از اومدن جوابها و زمان مصاحبه و اومدن کلیرنس و بعد از اون هم تا 6 ماه وقط دارم اینجا باشم که روی هم رفته میشه 1 سال. بعدشم یک وکیل که در یکی از شبکه های ماهواره صحبت میکنه میگه کسانی که بعد از قبول شدن میان امریکا میتونن 2 تا 2 سال اجازه بگیرن و برگردن کشورشون. این قانون برای کسانی هستش که در اینجا دانشجو یا ... هستند و میتونن با اجازه از قاضی این کار رو انجام بدن. فکر کنم یه جورایی مثل پاس سفید هستش که میگیریم. حالا نمیدونم شاید وکلیه دروغ میکهSad
سلام دقيقا" درست شنيدي
پسر خاله من كه با همسرش 6 ماهه كه رفتن اونجا و جفتشون هم دكتراي داروسازي دارند
همسرش يك ماه پيش تونست بياد ايران براي گذراندن دوره طرحش و بمدت 2 سال هم ميتونه بمونه براي تحصيل ( 2 ساله دوم رو اطلاع ندارم)
به اميد موفقيت همتون
با فكر كردن به آرزوهاي محال ذهن خود را از رمـــــــــــق نيانداز
كه از حال باز مانــــــــــــــي...
به زندگــــــــــــي اميدوار باش..
پاسخ
تشکر کنندگان: tata63 ، taherifar ، msar ، jsmlz

پیام‌های این موضوع
ساکرامنتو - توسط hamed402 - 2015-07-16 ساعت 00:09
RE: اوضاع اقتصادی توی آمریکا خیلی خراب شده، بدون پول کافی نیایید - توسط تسكا - 2009-03-10 ساعت 11:05
ايالت يوتا - توسط iran azad - 2010-11-15 ساعت 01:37
مقایسه شهر های آمریکا - توسط mohsen324 - 2009-11-28 ساعت 14:00
بهترین شهر آمریکا - توسط erfanslash - 2013-03-26 ساعت 15:26
RE: بهترین شهر آمریکا - توسط آنی - 2013-05-25 ساعت 15:33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان