کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: کدامیک از راهای مهاجرت را بیشتر می پسندید
پنا.هند.گی
1.47%
1 1.47%
سرمایه گذاری و بیزینس
11.76%
8 11.76%
لاتاری
41.18%
28 41.18%
مهاجرت تخصص
45.59%
31 45.59%
مجموع 68 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کدامیک از راههای مهاجرت را بیشتر می پسندید

فرصت شرکت در لاتاری تمام شد خیلی وقت بود می خواستم در مورد مهاجرت و مسایل مربوط به ان مواردی را مطرح کنم اما فکر کردم اگر بعد از ثبت نام لاتاری انجام دهم بهتر است چون ممکن است بعضی فکر کنند که من می خواهم انها را از ثبت نام لاتاری منصرف کنم و اینگونه شانس برنده شدن خود را افزایش دهم Big Grin
واقعیت این است که مهاجرت باید بر اساس برنامه ریزی باشد نه شانس و اقبال متاسفانه خیلی از افرادی که من می بینم هرسال ثبت نام می کنند بدون انکه برنامه ای برای مهاجرت داشته باشند و در اخر زمانی که برنده می شوند یا منصرف می شوند یا اینکه انچه که به سختی اینجا بدست اورده اند را خراب می کنند در حالی انجا هم پایه ای برای خود نساخته اند و چشم و گوش بسته رویای موفقیت را در ذهن می پرورانند در حالی که دنیای امروز به خصوص در غرب دنیای دانایی محوری است و کسانی که اهل مطالعه نیستند در دنیای غرب هیچ گاه به نتیجه دلخواه نمی رسند در مورد مهاجرت مطالب زیادی وجود دارد که از دوستان اهل فکر و اندیشه تقاضا می کنم حتما نظرات و راهکار های خود را بیان نمایند
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی

پیام‌های این موضوع
کدامیک از راههای مهاجرت را بیشتر می پسندید - توسط ParsTrader - 2010-11-05 ساعت 10:51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان