کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند
(2010-11-07 ساعت 08:01)conquer نوشته:  سلام به همه ایرانیهای عزیز
خوب من هم خیلی نگران و مضطرب بودم برای اومدن به آمریکا , اون موقع قبل از اومدنم عضو شدم از ایران و شروع کردم به اطلاعات جمع کردن و واقعاً از دوستانی که اطلاعات مفید گذاشتن تو سایت ممنونم ولی علی رغم درخواست از دوستان در امریکا هیچ کمکی ندیدم!
به هر حال تنها اومدم کالیفرنیا در فرودگاه LAX و الانم چندین ماهی میشه که اینجام.
خوب دارم از جبی میخورم و خیلی دوست دارم با ایرانیهایی که در لوس انجلس هستند آشنا بشم. امیدوارم دوستان اگه این پیغام رو دیدن و تمایل داشتن جواب بدن. در ضمن من دنبال کار هستم با مدرک مهندسی کامپیوتر و سابقه کار و مدرک از cisco و ...
در ضمن برای کمک به دوستانیکه از ایران میان هم لازمه بگم همه جوره هستم.
هر کسی از ایران میاد سوالی داره یا میخواد اینجا کسی کمکش کنه برای شروع , من در خدمتم .
از دوستانی هم که جا افتادن خواهش میکنم اطلاعاتی در مورد سازمانها و جاهایی که میشه ازشون کمک گرفت ارایه بدن
مثلاً اگر خونه یا کار نداریم , بیمه ارزون یا کمک های دولت و ...

دوست عزیز شما تا الان فقط 10 تا ارسال دارید که به غیر از این 2 ارسال اخیرتون که بعد از اومدنتون به آمریکا گذاشتید بقیه ی اون 8 تا ارسال 5 تاش مثل هم بوده و سوال در مورد کلاس زبان کردید و دوستان تا اونجائی که میتونستند شما رو راهنمائی کردند من دیگه نتونستم ارسال دیگه ای از شما ببینم که دال بر کمک خواستنتون و درخواستتون باشه و کسی کمکی نکرده باشه!!!!
اگر دوستان کمکی هم میکنند لطف میکنند و درست نیست که اگه زمانی از عهده شون برنیاد و کاری نکنند با گلایه ی افراد روبرو بشن......

شما که توقع کمک از دیگران دارید توی این 10 ماهی که خودتون عضو شدید چه کاری برای دیگران انجام دادید به غیر از پرسیدن سوالهای تکراری؟؟؟؟

جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: حمایت از کسانی که کسی را در امریکا ندارند - توسط laili - 2010-11-07 ساعت 09:41

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان