کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حقیقتهای زندگی در لس آنجلس کالیفرنیا
(2011-01-22 ساعت 07:43)Hossein81 نوشته:  دوست من ایمواردیکه گفتین بله طبیعیه..مثال خوبش ضرب المثل دوری و دوستی ..وقتی شما از چیزایی که بهشون عادت کردین دور میشین بعد از یه مدت دیگه بدیهاشو فراموش میکنین.من اینجا آدمایی رو میشناسم که بعد از چندین و چند سال که اینجا هستند هر روز خاطرات تو ایرانشون براشون شیرینتر میشه شاید این چیزاییکه الان واسشون خاطره شده اون موقع تو ایران جز کارای خیلی معمولیه روزمرشون بوده..
اگر شما به LA down town نزدیک هستین خب تو همون جا دنبال خونه بگردید..البته فکر نکنید ارزون چون اونجا قطب اقتصادی لس آنجلسه و بیشتر تاجرا اونجا هستن..امنیتشم اگر نقاط مرکزیش( Historical ) باشه بهتره ولی خب بعضی جاهاشم آدمای بیکارو ولگرد داره که بدبختا تمام زندگیشون تو یه چرخ فروشگاهه..
برق لس آنجلسم تا اونجا که من میدونم تو سیتی لس انجلس یک جور حساب میشه ولی مثلا سیتی بورلی هیلز یا سانتا مونیکا خب بالاتره.
بدون ماشین هم اگر فاصله محل کار یا تحصیل با منزل زیاد نیست اتوبوس های نارنجی یا قرمز رنگ مترو و آبی رنگ Big Blueکارتون رو راه میندازه.
موفق باشید

آره می دونم طبیعیه برای همین هم گفتم لیست سیاه ایران همراهمون باشه که جو گیر نشیم.
خونه هم تو لانگ بیچ گرفتم و مشکلی هم ندارم . اما همش فکر می کنم مشکل دارم اما حالیم نیستBig Grin
اتوبوس تو لانگ بیچ کاملا مشکلات رو حل می کنه اما مثلا تو اورنج کانتی باید ماشین داشته باشی .
امیدوارم هرجا هیستیم , قدر زندگیمون رو بدونیم
پاسخ
تشکر کنندگان: Hossein81 ، Iman-gta ، f.r ، etefag ، sadeghi897 ، Sepasttian ، exxedus ، we are one ، mohamad92 ، behfaza ، samane1363 ، copol ، ArjenPSN_23

پیام‌های این موضوع
pierce - توسط faranak pejmon - 2012-02-06 ساعت 14:59
RE: حقیقتهای زندگی در لس آنجلس کالیفرنیا - توسط shahrzad_a - 2011-01-24 ساعت 22:33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان