کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اگر شما مسئول برنامه لاتاری بودید ...
من اگر مسئول برنامه لاتاری بودم، اول درباره اشخاص تحقیق میکردم و بعدش فرمشان را تایید میکردم که بره برای قرعه کشی...

به ازای هر بار شرکت کردن، شانس قبولی را بیشتر میکردم... مثلاً کسی که 5 سال است دارد ثبت نام میکند باید شانسش 6 برابر شود.

در ضمن من هم 100 دلار برای ثبت نام در نظر میگرفتم...

چون میبینم حتی معتادان کنار خیابونی هم شرکت میکنند. من نمیدونم اینها چطور میخواهند از زیر آزمایشات پزشکی اش در بروند... Big Grin

یه چیز دیگه هم اضافه میکردم : افزایش در قبولی آنهایی که تحصیلاتشان کمتر است ( دیپلم )...
چون کسانی که تحصیلات بالایی دارند، خیلی راحتتر میتوانند ویزاهای قانونی بگیرند و بروند...ولی این مای بد بخت بی سوات هستیم که با هیچ ویزایی نمیتونیم بریم و فکر مهاجرت غیر قانونی به سرمون میزنه... چون در واقع لاتاری برای جلوگیری از مهاجران غیر قانونی طراحی شده! نه برای اون آقایی که پیلدار و با سواته! Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، laili ، honareirani ، ADONIS ، hvm ، loony ، winnner ، vahidbaq ، taherifar ، msar ، R@#@

پیام‌های این موضوع
RE: اگر شما مسئول برنامه لاتاری بودید ... - توسط usa.lover - 2010-05-21 ساعت 15:26

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان