کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در پر کردن جای ماه و روز در فرم های اولی ( پکیج اول )
سلام به همگی دوستان.
این جانب متاسفانه امروز متوجه شده ام که در فرم های اولیه که به کی سی سی پست کردیم (package 1 ) در برخی از جاها ( تاریخ تولید ) مکانهای ماه و روز را اشتباه پر کرده ایم.
یعنی در فرم 230 در تاریخ تولد مکان ماه با روز جابجا نوشته ایم ولی در فرم همسرم این اشتباه روی نداده است .
در محل تاریخ ازدواج در هر دو فرم 230 مکان تاریخ ازدواج اشتباه شده است.
( تفاوت تاریخ نوشتن در انگلیسی و امریکایی )
حالا من ار برندگان و همه دوستان خواهشمندم مرا یاری نمایند که آیا من چکار کنم ؟؟؟
آیا با کی سی سی تماس بگیرم ؟؟
همانطور که میدانید در پاسپورت طرز نوشتن
زمان تولد به سبک انگلیسی است ولی در فرم ها از ما به سبک آمریکایی خواسته شده و من هم سهوا" مرتکب این اشتباه شده ام
به نظر شما من چکار کنم ؟؟

ممنون میشم که ما را از این نگران برهانید
با تشکر از همه دوستان.

لازم به ذکر است که هنوز شماره من کارنت نشده است و به مصاحبه دعوت نشده ام.

(((((
توضیحام برای برنده گان 2009 و سال های بعد
روز مصاحبه متوجه شدم که مدارک یا همان ایمیل های من بصورت پرینت شده جلوی افسر کنسول هست و دارد آنها را کاملا مطالعه میکند در ضمن سوالی از من در مورد اشتباهاتم نکرد :
1- شاید خیلی عادی بوده و زیاد اتفاق می افته.
2- یا اینکه توضیحاتم تو ایمیلهام کامل بود و شیر فهم شد و حرفی نزد.
3- یا اینکه سر حال بود و گیر نداد.
4- یا اینکه خدا با من بود و ....
روزی که پاسپورت های ویزا خورده رو به هتل فرستادن با پاکت های معروف زرد رنگ . فرم های غلط دار اولیه و ایمیل هایم و مدارکی که اضافه بود مثل کپی پاسپورت و کپی برابر اصل شناسنامه جداگانه بعنوان اینکه بدرد ما نمیخوره رو هم پس فرستاده بودن.
))))))

در مورد اشتباهاتون در فرم های اولیه نگران نباشین میتونین با کی سی سی در میان بزارین و جواب آنها ملاک باشه براتون و ضمنا پرینت جواب هاشون همراهتون محض احتیاط باشه تا اگه افسره گیر داد و گفت که کی گفته و...... براش رو کنین قصه حسن کرد شبستری رو.
ولی فکر نکنم افسره اینجوری باشه آدم منطقی هستند و الکی گیر نمیدن
تا زمانی که شما هم الکی جواب ندین به اونها.
موفق باشین

شماره کیس: 2008AS13xxx
دریافت اولین نامه: May 2007
دریافت نامه دوم: Still Waiting ( نرسید )
مصاحبه: در ماه .Aug
آمدن کلیرنس: 35 روز قبل از مصاحبه !!!!
( پروسه FBI چک از زمان کارنت شدنتان برای مصاحبه در Kcc یا همان Visa Bulletin که حدود 45 روز قبل از مصاحبه میباشد شروع میشود )
گرفتن ویزا: دو روز بعد از مصاحبه
تشکر کنندگان: smith

پیام‌های این موضوع
اشتباه در پر کردن جای ماه و روز در فرم های اولی ( پکیج اول ) - توسط reza1974 - 2008-04-08 ساعت 15:23

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان