کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند
(2018-02-13 ساعت 07:32)afs نوشته:  
(2018-02-12 ساعت 15:30)Amir_Hossein21 نوشته:  یعنی واقعا تا حالا کسی در اطراف پایتخت آمریکا کشاورزی ندیده؟اخه یک فامیل در بتزدا داریم گفته که حتما بیایید واشنگتن Sad
من مهندس کشاورزی هستم با 20 سال سابقه کار در ایران
دوستان کسی میتونه راهنمایی بکنه کودم ایالت برای کشاورزان بهتره؟

دوست عزیز، فامیلتون جای خوبی رو به شما برای زندگی پیشنهاد کردن. بتزدا، چوی چیس و پتومک جزو بهترین محله های مریلند و حتی کل آمریکا هستند. کلا محله های اعیان نشین به حساب میاند. خوب مشخصه که کشاورزی توی زمینی که میلیون دلار ارزش داره انجام نمی شه و به همون ترتیب هم هزینه زندگی زیاد خواهد بود.

در مورد کشاورزی در اطراف پایتخت بستگی داره اینکه می گید اطراف پایتخت تا چه شعاعی مدنظر شما باشه. مثلا از دی سی به سمت شمال و غرب که برید  فردریک و پولزویل هست که کلی باغ میوه و زمین های کشاورزی داره و کلی گاو و گوسفند داخلش پرورش می دهند.

از جنوب هم داخل ویرجینیا یکم که از پایتخت دور بشید زمین کشاورزی زیاد هست. این هایی که می گم بین ۵۰ تا ۷۰ کیلومتر از واشنگتن دی سی هستند. حالا اینکه وضعیت کار به چه شکل باشه، اون دیگه کلا یه داستان دیگه است. ولی کلا اگر قراره بتزدا زندگی کنید و توی کار کشاورزی باشید احتمالا مثل همسایه هاتون باید فئودال باشید!

فقط یک یا دو ماه اول در بتزدا هستیم
انشالله اگر بشه هرچه زودتر در گیتسبرگ یا راکویل اگر بشه خونه اجاره کرد بهتره هم به زمین های کشاورزی نزدیکتره هم یه مقدار اجاره ها نسبت به بتزدا کمتره
ولی یه نقدار دلم شور میزنه که بازم اگر نزدیک به زمین های کشاورزی باشم نتونم شغل خودم رو پیدا کنم Sad
شما اگر جای من باشید چیکار میکنید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

پیام‌های این موضوع
RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - توسط Amir_Hossein21 - 2018-02-15 ساعت 14:56

کاربران در حال بازدید این موضوع: