کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چیز هایی که در هند شما را خواهند آزرد
بعضی چیزها توی هند انسان را آزار میده مثلا:

وقتی ماشینتو جایی پارک میکنی که کنارش یک ماشین دیگه هم هست ومی ری فروشگاه بعد از ۵ دقیقه بر میگردی و می بینی که یک ماشین دقیقا سپر به سپر ماشین پارک کرده و شما نمی تونی از پارک خارج بشی در حالی که کمی اونورتر کلی پارکینگ خالی هست. کمی منتظر می شی و بعد چند تا مشت ولگد به ماشین می زنی تا شاید دزدگیر ماشین روشن بشه و راننده محترم تشریف بیاره ولی اصولا اینجا خیلی کم ماشینها دزدگیر دارند شما نامید می شید و چاره ای جز انتظار ندارید.تا اینجا کار یک اتفاق معمولیه و خوب هر جایی ممکنه که پیش بیاد ولی نکته آزار دهنده اینجاست که وقتی می فهمی که اون شخصی که کنار درخت ایستاده و داره سیگار میکشه همون صاحب ماشینه که منتظر بوده تا سیگارش که اتفاقا تازه هم روشن کرده بود تموم بشه و بیاد ماشینش رابرداره تا تو بتونی از ماشینت را از پارک خارج کنی.

و از اون آزار دهنده تر اینه وقتی با عصبانیت بهش میگی مگه نمیبینی من اینجا منتظرم ؟ اینجا جای پارک کردنه؟ با تعجب بهت میگه :منتظر من بودی؟؟؟

و اونوقته که تازه متوجه میشی که اگر اومده و ماشینش را برداشته بخاطر این نبوده که تو بتونی ماشینت را از پارک در بیاری بلگه علتش این بوده که سیگارش تمام شده بوده.

این مساله برای ما ایرانی ها که وقت براون طلاست و خیلی ارزشمنده!!!! خیلی آزار دهنده است ولی شما باید با این نوع برخوردها در اینجا عادت کنید و با شرایط کنار بیایید و یا حتی خیلی هم راضی باشید مثلا می تونید به خودتون بگید که من خوشبخت ترین آدم دنیا هستم چون راننده ماشینی که در ۱ سانتیمتری ماشین من پارک کرده و من باید منتظرش باشم سیگار برگ نمیکشه.

برگرفته از وبلاگ ایندیا 302
حتما در مورد ادرار کردن مردان در کنار خیابلان در هند شنیده اید.این مساله برام خیلی جالب بود که اونها چرا این کار را انجام می دند چون معمولا درهند به ازا هر اتاق خواب یک دستشویی توی خانه های هندی های هست.

چند وقت پیش یکی می گفت که این کار فلسفه داره و از زمان گاندی شروع شد.و جزئی از اعتراض نرم دوران استعمار انگلیس در هند بود.گاندی می دونست که انگلیسی ها از کثیفی بدشون می یاد و به همین دلیل هندی ها را تشویق می کرد که این کار را انجام بدند تا اونها مجبور بشن که هندو ترک کنند.نمی دونم که تا چه حد این مساله صحت داره ولی هر چی که هست اگر این مساله واقعیت داشته باشه ۲ تا نتیجه میشه ازش گرفت :

اول اینکه انگلیسی ها هنوز از هند خارج نشدند

و دوم اینکه گاندی فراموش کرد بهشون بگه بعد از اینکه انگلیسی ها از هند رفتند دیگه این کار را انجام ندند.

اینجا برای عبور از خیابان کلا ۲راه برای عبور از خیابان وجود داره

۱-کنار خیابان می ایستید سپس ابتدا به سمت راست نگاه نمی کنید سپس در حالی که مستقیما به روبرو نگاه می کنید،تا وسط خیابان میروید .آنگاه به سمت چپ خیابان نگاه نمی کنیم و به راهمون ادامه میدهیم.درصد رسیدن به آنطرف خیابان ۵۰٪ که تقریبا خوبه

۲- روش دوم اینه که کنار خیابون باستیم ،ابتدا به سمت راست نگاه کنید ،اگر آسفالت رو نمی بینید مهم نیست و فکر نکنید خیابان آسفالت نیست،نه خیر،تردد ماشین ها و موتور ها وریگشاها اجازه دیدین آسفالت رو نمیدن،که اصلا مهم نیست،و شما بدون توجه به این مساله،همچنان منتظر بمونید تا این سیل وسایل نقلیه تمام بشه.خوب چون شما احتمالا در چند ساعت آینده نمی تونید از نیمه اول خیابان بگذرید،لزومی نمیبینم در خصوص عبور از نیمه دوم صحبت کنیم.درصد عبور از خیابان در این حالت تقریبا ۱۰٪ است که در ساعات دوم و سوم وچهارم و... هر یک ساعت ۱۰٪ به این احتمال اضافه می شود.

در ضمن یادواری می کنم تمام این اعداد و ارقام با فرمولهای پیچیده ریاضی محاسبه گردیده است.

سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ

پیام‌های این موضوع
چیز هایی که در هند شما را خواهند آزرد - توسط Ali Sepehr - 2009-10-12 ساعت 18:38
RE: چیز هایی که در هند شما را خواهند آزرد - توسط fati_comando - 2009-11-26 ساعت 10:53

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان