کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چیز هایی که در هند شما را خواهند آزرد
سلام به همه دوستان
من برای تحصیل به هند رفتم قبل از رفتن در مورد هند و کثیفیش زیاد شنیده بودم ولی فکر میکزدم اگر خودم رعایت کنم دیگه مشکلی نیست در صورتی که اشتباه میکردم.مردم هند واقعا فرهنگشون با ایرانیها فرق داره اونا همه چیز طبیعی میدونن پا برهنه راه میرن حتی دستشویی هم پا برهنه میرن همه جا تف میکنن.وقتی عکس خداشونو میزارن تو مغازه باید کفشتو در بیاری بری توی مغازه .
بیمارستان های هند کثیفترین مکان تو هند هستش.اگر سرنگ زمین بیوفته برمیداره و باهاش تزریغ میکنه ملحفه یکبار مصرف وجود نداره ملحفه پارچه ای هم انقدر کثیف که نمیتونی رنگشو تشخیص بدی
برای خرید گوشت و مرغ جایی در مرکز شهر هست که قسمت گوشت فروشی ان تاریک است و به هیچ عنوان اثری از یخچال نیست بوی تعفن نمیذاره نفس بکشی تخته گوشتی که استفاده میکنن 1000 تا مگس روشه اگر بگید کجا میتونم عکس آپ کنم براتون عکسهایی که از هند گرفتم میزارم
بعد از کثیفی الودگی صوتی ادمو ازار میده.هندیها عاشق صدا هستن.یکی از دوستهای هندیم میگفت صدای بوق براشون مثل اهنگ میمونه.با صدای بلند حرف میرنن.تعداد موتور 3 برابر ماشینه
توی هند حتما باید وسیله نقلیه شخصی تهیه کرد.چون اتوبوس که غیر قابل استفاده هست از کثیفی و قدیمی بودن و شلوغی . ریکشا هم که اگه راهو بلد باشی مجبوری روزی چندبار با راننده ریکشاها جر و بحث کنی که کل شهر و نگردونه برای اینکه تاکسی متر بره بالا بعد از اینکه میبینه داره کم میاره شروع میکنه به هندی حرف زدن و میگه انگلیسی بلد نیست.اگر هم راه بلد نباشی باید چند برابر پول بدی
پاسخ
تشکر کنندگان: nnazi_2005 ، laili ، Hamid55 ، lexington ، usa.lover ، jayjay ، OverLord ، online27H ، Hossein81 ، sib 24 ، indmehdi ، xbox ، سمبل ، philter ، msar ، copol

پیام‌های این موضوع
RE: چیز هایی که در هند شما را خواهند آزرد - توسط fati_comando - 2009-11-26 ساعت 10:53
RE: چیز هایی که در هند شما را خواهند آزرد - توسط shivadj2000 - 2010-02-07 ساعت 13:41

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان