کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چیز هایی که در هند شما را خواهند آزرد
یه نکته جالب دیگه اینکهاز عابر بانک 15000 روپیه لازم داشتم برای بلیط و گرفتم... هیچ وقت عادت ندارم پولی که از عابر بانک میگیرم رو بشمرم اما اون روز چون باید به دفتر هواپیمایی میدادم شمردم دیدم بهم 13500 روپیه داده (یعنی 35 هزار تومن کمتر) و از حسابم همون 15000 روپیه رو کم کرده! رفتم توی شعبه و رسید ها و پولی که بهم داده رو نشون دادم و میگم عابر بانک شعبه شما کم پول داده! توی جواب میگه باید بری از بانک خودت که حساب باز کردی شکایت کنی!!!
[/quote]
دوست عزیز این مشکلی که براتون پیش اومده بود برای من هم ایجاد شد. قبل از پرواز تو فرودگاه مهرآباد پول از عابربانک گرفتن. بلافاصله پول رو شمردم و دیدم 20000 تومان پول کم داده ولی از حسابم کم شده بود. بلافاصله به بخش حراست رفتم و موضوع رو اطلاع دادم. گفتن اگر به حسابت برنگشت باید بری به بانک خودت اطلاع بدی. بعد از اینکه از سفر برگشتم رفتم پیگیر قضیه شدم. پرینت حسابم رو گرفتم که نشون میداد پول از حسابم کم شده. رفتم یکی از شعی بانک صادرات بهم گفتن کد شعبه ای که به دستگاه عابر بانک مربوط میشه داخل محوطه فرودگاهه. وقتی رفتم شعبه مربوطه کلی با رییس بانک کلنجار رفتم... اصلا زیر بار نمیرفت. بهش گفتم من که معطل بیست هزارتومان نیستم. ولی چون کم بوده دارم اطلاع میدم و توقع رسیدگی دارم. یکم فکر کرد و در جواب گفت حتما قاطی اسکناس های ده هزار تومانی اششششتباهی اسکناس پنج هزار تومانی قرارداده شده که نمیشه کاریش کرد.... اینم از بانک های خودمون. ادیگه برام درس عبرت شده.فقط در ساعات اداری پول از عابر میگیرم و تا پول میگیرم همونجا جلوی دوربینش پول رو میشمارم. فقط دلم میخواد یکبار دیگه این اتفاق بیوفته تا جواب دزدی که ازم شده رو درست و حسابی بدم.Sad
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
پاسخ
تشکر کنندگان:

پیام‌های این موضوع
RE: چیز هایی که در هند شما را خواهند آزرد - توسط fati_comando - 2009-11-26 ساعت 10:53
RE: چیز هایی که در هند شما را خواهند آزرد - توسط mojgan m - 2015-05-08 ساعت 22:35

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان