کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
Customer is King
صدرا جان اینطوری که شما این نکته ها رو انتخاب میکنی و اضافه میکنی، من یکی را دچار افسردگی مزمن خواهی کرد.(شوخی)

آخه تا نیومده بودم اینجا، فکر میکردم این حقه فروشنده است که با لحنی خشن بپرسد که : حتما ً میخواهی بخری؟ مطمئنی؟ نیارم و بعد از دوساعت بگی ، نمیخوام؟
و یا این حق مشتری نیست که جنس خریداری شده را پس بدهد و هزاران هزار مورد دیگری که همگان میدانند و وقتشان را نمیگیرم.

امـــّّا وقتی اومدم آمریکا، یه کم یه کم متوجه شدم، دراین وانفسای نق.ض حق.وق ب..ش.ر، چه حق و حقوقی که از مشتریها ، در کشورم پایمال میشود و چه میشود کرد که ریشه در فرهنگ جامعه دارد.
ولی چیزی که تقریبا ً کمی باعث تسکین درد دلم میشد، اینکه تنها کشور ما نیست که جهان سومی است . و با در ذکراین جمله، بادی به به گلو میانداختم که : آره !! بدتر از کشور ما هم هست!!!؟؟

ولی «کم کم که کاشی به عمل آمد» و خوب حقیقت معلوم شد، حتی همین کردستان عراق هم، دراین چندساله چنان پیشرفتی کرده که دست کمی از اروپا ندارد و وای بحال پسرفت های کشور من. میترسم و البته به جا و باید هم بترسم که همین روزها و کم کم هموطنان ما، آرزوی رفتن و مهاجرت به هندوستان که هیچ، حتی افغانستان در سرداشته باشند.

ارادتمند حمید میزوری
دوستان گرامی، برای خواندن نوشته های بیشتری از اینجانب، میتوانید با کلیک کردن در«اینجــا- از دیار نجف آباد تا آمریکای جهانخوار»به وبلاگ شخصی ام تشریف بیاورند تا بیشتر درخدمتتان باشم..... موفق و پیروز باشید. ارادتمند حمید
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، usa.lover ، msar

پیام‌های این موضوع
Customer is King - توسط Ali Sepehr - 2009-11-18 ساعت 19:49
RE: Customer is King - توسط lexington - 2009-11-18 ساعت 21:19

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان