کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
به نظر شما مردم ایران بهتر هستن یا مردم آمریکا
سوالي كه در اين تاپيك پرسيده شده مثل اين است كه بخواهيم خربزه مشهدي را با توت فرنگي مقايسه كنيم Wink
امريكايي ها خيلي خوبن ، ايراني ها هم به نظر بعضي ها خيلي خوبن . من در تاپيك از خيال تا واقعيت نوشتم كه از صحبت با يه امريكايي لذت ميبرم . ارش عزيز حرف منو تصحيح كرد كه امريكايي يعني همون ايراني و هندي و چيني و غيره ... ولي من منظورم از امريكايي همون ادميه كه يك نسل قبلش اينجا به دنيا اومدن ، همون بور و زاغ و تپله كه بهش ميگي ف غش غش ميخنده Winkاينها خيلي خوبن ، خيلي دوست داشتني هستن ، چرا ؟ چون مثل ما عميق فكر نميكنن . راحتن ، ساده زندگي ميكنن . عادت نكردن مثل ما هي موشكافي كنن ، در موضوعات عميق بشن . در لحظه زندگي ميكنن ، زياد به اينده دور فكر نميكنن . خب اين براي من دلچسبه . سالهاست كه ديگه حوصله ندارم در مباحث شركت كنم . وقتي ١١ سالم بود شعرهاي ميرزاده عشقي ميخوندم ، تو ١٢ سالگي نصف حافظ رو حفظ بودم ،مريد بايزيد بسطامي بودم ، الان گرافيك نوول ميخونم Smile اهنگ هاي رپ گوش ميدم ، نه اينكه شجريان و اصفهاني بد باشن ، من حوصله گوش كردن به چيزهايي كه منو تو عمق ميبره و غمگين ميكنه ندارم ، همون چرت و پرت هاي ياس و بروبكس رو ترجيح ميدم Winkدوستان درست ميگن ، وقتي تو فيسبوك يه چيزايي مينويسي ، اون تپل زاغه اصلاً توجهي نداره ولي اگه عكس غذا بذاري لايك ميكنه Smileولي رفقاي ايراني تا دلت بخواد مسايل روانشناسي و خودشناسي و غيره و ذالك ميذارن . خب كه چي ؟ اخرش چي ؟
ادامه دارد ...
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
پاسخ
تشکر کنندگان: eybaba ، rs232 ، el333 ، soheilbadami ، laili ، M0TRIX ، fariba_a ، frozen mind ، ParsTrader ، farzad47 ، 2013selectee ، javadch ، face1 ، afshin4749 ، taherifar ، msar ، Tolu IR

پیام‌های این موضوع
RE: به نظر شما مردم ایران بهتر هستن یا مردم آمریکا - توسط sayeh_m - 2014-01-09 ساعت 01:23
21 - توسط ehsan99 - 2014-01-14 ساعت 10:30

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان