کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: به نظر شما امریکایی ها بیشتر به چه ورزشی علاقه دارند؟
بسکتبال
26.32%
5 26.32%
بیسبال
26.32%
5 26.32%
فوتبال
21.05%
4 21.05%
بوکس آزاد
5.26%
1 5.26%
کشتی کج
0%
0 0%
پرورش اندام(بدنسازی)
15.79%
3 15.79%
دیگر
5.26%
1 5.26%
مجموع 19 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ورزش در ایالات متحده امریکا
سلام علیکم
من و یکی از رفیق ها در صدد براومدیم تا از ورزش در امریکا بنویسیمUsa.lover
رفیق هایی که در امریکا هستند و من نمی شناسمشون کمک کنند.
یه نظر سنجی هم در باره ورزش های مورد علاقه امریکایی ها بوجود آوردیم که درخواست می کنیم پاسخ بدید.
[عکس: USA5-ringsweb.jpg]
شروع
در دنیا ورزش امریکا و چین و روسیه حرف اول را می زند , این را در المپیک
هر 4 ساله می توان دید که کشور اول تا سوم یکی از این کشور هاست .
البته بخاطر جمعیت بالای این سه کشور نیز می باشد.
پرداختن در ورزش های آماتوردر واقع نوعی مدگرایی به حساب می آیدو نه تفریح و یا ورزش.به ورزش هایی که مد روز یا سود آور نباشد معمولا"
Pleasure Exercise میگویند.
که شامل گلف تنیس و راکت بال هستند.
[عکس: nba-logo.jpg]
ورزش دو در سراسر امریکا رایج است و دولت نیز این ورزش را ورزش عمومی مردم نامیده و حاشیه های شهر را برای آنها آماده کرده است .
در امریکا به هر رشته ی ورزشی که بپردازید این نکته اهمیت دارد که سر و وضع متناسب با آن ورزش داشته باشیدو از آخرین و مدرن ترین تجهیزات آن استفاده کنید , برای مثال اگر بدنسازی کار می کنید باید در مدرن ترین باشگاه های بدنسازی تمرین کنید و از مواد مکملی معتبر استفاده کنید...
هزینه ورزش در شهرهای بزرگ امریکا بالا اما در شهرهای کوچک بدلیل وجود یارانه های دولتی کمتر است.
[عکس: Img214047015.jpg]
در امریکا از چندین سال است که تب داشتن مربی خصوصی مد است.
اگر یک امریکایی در کشورش برنده و قهرمان شد امریکایی ها او را قهرمان جهان می نامند و اثلا" انگار که نه انگار داخلی بوده...
بطور مثال مسابقات کشوری بیسبال را World Series می نامند و مسابقات قهرمانی بسکتبال رو قهرمانی جهان می نامند.
دست مزد ورزشکاران حرفه ای امریکا بسیار بالاست, تا جایی که ورزشکاران بیسبال و بسکتبال و فوتبال و ... سالیانه حدود 1 میلیون دلار درآمد دارند...
بیسبال امریکا ورزش مردمی و بسیار تفریحی است که طرفدارن بی شماری دارند,بسکتبال که نه فقط در امریکا بلکه در همه ی کشور ها از جمله ایران رقابت های NBA را دنبال می کنند,بدنسازی یا همان MAster Olimpia که هر ساله یک امریکایی قهرمان می شوند نیز ورزش محبوب امریکایی ها از جمله خودم است.
[عکس: victormartinez-olympia.jpg]
یکی از منحصر بفرد ترین جنبه های نمایشی بودن ورزش در امریکا , گروه های Cheerleaders است که این افراد با حرکات نمایسی و رقص و آکروباتیک تماشاچیان را برای حمایت از تیم مورد علاقه یشان تحریک می کنند و هر که حرکاتش زیباتر بود برنده بهترین تماشاگران است.
در امریکا امکانات ورزشی بسیار است, یعنی شما به عنوان ورزش کار اگر استعداد در پرتاب لوبیا چیتی هم داشته باشید امکانات است .(شوخی)
من در نظر دارم تک تک ورزش های مورد علاقه امریکایی ها رو براتون شرح بدم.
ممنون
یا علی مدد
نظر بدهید
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: merdax ، usa.lover ، honareirani ، homeless ، fairwall ، Hossein81 ، Rock ، sarah naiyeri

پیام‌های این موضوع
ورزش در ایالات متحده امریکا - توسط Mehrdadvictor - 2009-12-04 ساعت 17:19
RE: ورزش در ایالات متحده امریکا - توسط merdax - 2009-12-04 ساعت 17:24
RE: ورزش در ایالات متحده امریکا - توسط ana - 2009-12-16 ساعت 16:44

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان