کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گزارش روند گیاه خواری ، به صورت روزانه ( سهامی عام )
(2015-12-21 ساعت 19:58)omid40 نوشته:  سلام
جالبه توو این مهاجر سرا همه چیز پیدا میشه و فردی اگه بخواد خودشو سرگرم کنه راحت با این سایت اینکارو خواهد کرد.
راستش من چند هفته پیش با یه انجمنی اشنا شدم بنام انجمن تغذیه طبیعی ( خام گیاهخواری) که کلا اعتقادشون بر
خام گیاهخواری است و کلیپ های زیادی هم در این مورد دیدم که توسط راهنماییهای این انجمن مشکلات جسمی و روحیشون
حل شده . من هم تصمیم دارم یه سر بهشون بزنم و خودم رو با شرایطشون یه محک بزنم ببینم برا مشکلات من هم خوبه؟ آخه من یکم
قند خونم بالاست.

وای من هم برنامشون رو دیدم Smile,خیلی دلم میخواست این کار رو انجام بدم ولی ۳ روز بیشتر نتونستم ! روز سوم تا شب دیگه حالم بد شد ! بدن من اصلا همکاری نکرد با این موضوع , کاملا متوجه شدم که حد اقل به یک وعده غذای گرم و پخته شده در روز حتما نیاز دارم ! البته اصلا حس گرسنگی یا این که سخت بگذره برام نبود , ولی از درون احساس خوبی نداشتم ! شما امتحان کنید ببینید چه طور پیش میره ,ایشالا نتیجه خوب بگیرید ! این هم یک مدل خود کاویه که بیشتر با خودمون و حس هامون آشنا میشیم , جالب اینه که وقتی بعد از یک مدت بدنمون پاک سازی میشه , بینشمون هم تغییر میکنه و دلمون میخواد این پاکسازی رو گسترده تر در زندگی انجام بدیم و هرچه طبیعی تر و سالم تر زندگی کنیم .من این تغییر رو کاملا دیدم ! Smile
CR1/IR1
ارسال مدارک  April 11th 2014 :
شماره رسید April 14th 2014 :
Sept 8th 2014: Approved
October 6th 2014 ( Jan 23rd 2015 !) : case number
آنکارا  
: May 15th  رسیدن مدارک به NVC
: June 19th  تکمیل پرونده
Interview : Finally ! Smile     April11th 2016
مقصد :  Oklahoma City
️ویزا یک ضرب
ورود به امریکا May17th 2016 :
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Green Card : June 21st 2016 [/font]
پاسخ
تشکر کنندگان:

پیام‌های این موضوع
RE: گزارش روند گیاه خواری ، به صورت روزانه ( سهامی عام ) - توسط inanna - 2015-12-21 ساعت 21:04

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان