کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فکر چاره ای برای رفع درد از طریق عرقیات گیاهی
خیلی از خواصی که در ایران برای گیاهان و فراورده های اونها اظهار میشه یا غلطه یا باید با روش خاص یا ترکیبات خاص مصرف کرد
هنوز یادم میاد زمانی رو که آمار جهانی ایران رو اولین کشور در زمینه مرگ و میر توسط داروهای گیاهی اعلام کرد
متاسفانه همونطور که اکثرا شاهدیم خیلی از عطاری ها پر شده از یکسری آدم بیسواد و مدعی در زمینه پزشکی که حتی دلایل یک سرماخوردگی و تب ساده رو نمیدونن و متاسفانه در هر موردی دارو تجویز میکنن
یکی از بهترین کشورها برای داروهای گیاهی کشور آلمانه که سابقه طولانی تری از ما در زمینه تحقیقات علمی در مورد داروهای گیاهی داره
بطور مثال چای کوهی سالیان سال در ایران و جهان به عنوان یک داروی ضد استرس قوی شناخته میشده و اطبای قدیمی ایران هم درست مصرفش میکردن
اما با ورود عطاری ها و عدم خواندن درست متون قدیمی شروع شد به ترکیب کردن این چای با گیاه های مختلف مثل گل گاوزبان که به خیال خودشون قدرت آرام بخشی ترکیب رو زیاد کنن
اما بی خبر از اینکه چای کوهی ترکیبات قدرتمند ضد استرسی داره که مثل داروهای آرام بخش نباید با هر ماده ای خورده بشه و معمولا بصورت تنها باید مصرف بشه و ترکیبش بخصوص با گل گاوزبان نه تنها باعث اثرات معکوس که در بعضی موارد باعث دوبینی , سرگیجه , استرس زیاد , از دست دادن تعادل میشه
اینها همه جدا زا آلودگی و عدم خلوص مواد گیاهی هست که توی عطاری ها دیده میشه
به قول دوستمون بهترین کار خرید عرقیات از جایی مثل کاشان هست که به تهران هم نزدیکه , کاری که خود من هر سال اردیبهشت میکنم و میرم قمصر و ضمن اینکه از بوی عطر گلهای قمصر , زیبایی نیاسر و جشن گلاب گیری لذت میبرم عرقیات رو هم جلوی چشم خودم میبینم و میخرم
برای همین مطالب شما که میرید کشورهای دیگه اگه برای دوستان وآشنایان از این ترکیبات گیاهی بیارید کلی هم بهشون لطف کردید
پاسخ
تشکر کنندگان: سمانه777 ، hgbeigi ، taleghani ، زری وحدتی ، msar

پیام‌های این موضوع
RE: فکر چاره ای برای رفع درد از طریق عرقیات گیاهی - توسط arashmaziar - 2010-08-25 ساعت 17:36

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان