کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: آیا با حذف گفتگوی آزاد موافقید؟؟
بلی
15.56%
7 15.56%
خیر
84.44%
38 84.44%
مجموع 45 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث در مورد وجود یا عدم وجود گفتگوی آزاد
دوست ندیده من.صدرا:سلام
از اونجایی که میبینم شما پاسخگوی فعلی انتقادات کاربران هستی روی سخنم با شماست.بعد از آخرین توضیحاتم شما چندین مطلب نوشتی و اظهار کردید که همچنان منتظر معذرتخواهی من از خودتان هستید و یا اینکه میدانید گذشته من از کجا آب میخوره یا من در این سایت به شما و دیگران توهین کردم و من داستانهای دروغین نوشته ام و در آخرین نظرتون هم گفتید که در پاسخ چند تایی از دوستانتان اصلا رنگ و بوی توهین نمیبینید و ادبیات نوشتاری ایشان چنین است و مطالبی از این دست.
دوست من ! مطمئن باش اگر ذره ای احساس میکردم که حرمت جمعی و فردی را مخدوش کرده ام نه یکبار که صدبار معذرت میخواستم.عملی که خوب فرا گرفته ام و جسارت و صدارت آن را آموخته ام.
دوست من! از اینکه فرصت پاسخگویی من به سوالات ادمین را گرفتی و بحث را به مسیر دیگری بردی متاسفم.گرچه دلیل این دخالت شما را در بحث بین خودم با ادمین را نمیدونم.
دوست من! مطمئن هستم که اگر روزی فردی از سر سرخوشی با لحن جاری بعضی از دوستانتون آنگونه که در مورد من قضاوت کردند و نوشتند .سخنی به گزاف گوید قطعا برخورد شما به گونه دیگری خواهد بود و جدی تر رفتار میکنی و از کنار آن به اسانی نمیگذری.
دوست من! تمام تلاشم در این چند کامنت عدم بازگویی و رجعت به سرگذشتی بود که با شما در میان گذاشتم.ولی حال که بحث آن پیش آمد جهت تکمیل اطلاعاتتون و تکمیل خالیبندی قبلی (به تعبیر یکی از دوستانتون) به عرضتون میرسونم که اون داستان با کمک یکی از افراد قدیمی و خاموش همین سایت به پایان رسید.پدرام برگردانده شد و بقیه مراحل قانونی طی شد.من ویزام رو دوباره گرفتم و متاسفانه یا خوشبختانه برای april میرم(متاسفانه از اون جهت که دیگه انگیزه چندانی برای رفتن ندارم).من نمیتونم اسم اون دوست قدیمی مهاجرسرا را بگم.اگر ایشون صلاح بدانند خودشون اعلام میکنند.
در آخر از چندتایی از شما عزیزان که حرمت نگه میدارید و با منطق بحث را جلو میبرید ممنونم.نمیتوانم با فشردن دکمه تشکر ازتون تشکر کنم که قطعا باعث هجمه بعضی علیه شما میگردد.

پیام‌های این موضوع
RE: بحث در مورد وجود یا عدم وجود گفتگوی آزاد - توسط sahar21 - 2010-01-27 ساعت 20:56

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان