کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گلاب به روتون رفتن دستشویی در آمریکا!
الان شب شنبه است و پس از گذراندن یک روز تعطیل پرماجرا نشسته ام تا برایتان مطلب بنویسم. امروز که برای ماهیگیری به اقیانوس رفته بودم موقع برگشتن موتور قایقم خراب شد. خوشبختانه یک موتور کوچک زاپاس داشتم ولی مسیری را که میبایست نیم ساعته برمیگشتم چهار ساعت و نیم طول کشید. این موتور قایق من ماجرا داره چون من اصولا این قایق رو بصورت خراب و خیلی ارزون خریدم بخاطر اینکه واشر سر سیلندرش سوخته بود. وقتی بردمش پیش مکانیک گفت که فقط 3000 دلار دستمزد میگیره که موتور را باز کند و ببندد. من هم که کل قایق به اون بزرگی رو 2500 دلار خریده بودم بیخیال شدم و تصمیم گرفتم خودم درستش کنم. یه چیزهایی از موتور میدونستم و یه چیزهایی هم از روی یوتیوب یاد گرفتم و در عرض دو هفته فقط با 50 دلار درستش کردم. ولی نمیدونم کجاش یه ایراد برقی داره که دلکوی برقیش رو میسوزونه. خلاصه این چندمین باریه که وسط اقیانوس گیر میکنم و دیگه برام عادی شده. جایی که من زندگی میکنم تمام خانه ها در یک لگون یا دریاچه مصنوعی کوچک است و همه خانه ها اسکله اختصاصی دارند. این دریاچه با یک رودخانه خیلی کوچک به اقیانوس وصل میشه و با یک گیت لاک که یه چیزی مثل آسانسور قایقه میتونید از دریاچه وارد رودخانه و سپس وارد اقیانوس بشید. اینجا جزر و مدهای خیلی زیادی وجود داره و خود من دو بار توی گل گیر کردم که یک بارش مجبور شدم توی کابین قایقم بخوابم و صبر کنم تا آب دوباره بیاد بالا. خلاصه دردسرهای امریکا هم کم نیست. من که تا قبل از اومدنم به امریکا اصلا نمیدونستم این چیزها خوردنیه یا پوشیدنی. دیشب هم تازه ساعت دوازده و نیم بود و بعد از دیدن یه فیلم سینمایی تازه میخواستم بخوابم که همخونه ام زنگ زد و گفت من و دوستام توی بار کلاب هستیم و من مستم نمیتونم رانندگی کنم. خلاصه چون شب تعطیل بود رفتم که برسونموش خونه که چشمتون روز بد نبینه. مگه میشد این دخترها رو جمع و جورشون کرد. یکیشون رو میاوردم توی ماشین اون یکی دوباره میرفت توی کلاب. دو تا پلیس اونجا ایستاده بودند و از کارهای من مرده بودند از خنده. این سفیدها وقتی مست میکنند واقعا غیر قابل کنترل میشوند. وقتی برگشتم خونه ساعت چهار و نیم صبح بود. ولی با اینحال ساعت هشت صبح پاشدم و رفتم ماهیگیری که بقیه ماجرا را هم میدانید.
حالا بگذریم. موضوع اصلی که میخواهم برایتان بگویم گلاب برویتان روم به دیوار مسئله دستشویی رفتن در امریکا است. اگر نمیخواهید به امریکا بیایید و یا علاقه ای به دانستن ندارید و یا اینکه در حال خوردن غذا هستید خواندن ادامه این متن را بهتان توصیه نمیکنم.
ایرانیها و یا کلا مردمان خاور میانه که به امریکا میایند روشهای مختلفی برای برخورد با این معضل ابداع کرده اند. اول از همه بگویم که شما قادر نیستید در امریکا با خودتان آفتابه حمل کنید مخصوصا وقتی که به سر کار میروید مجبورید خود را با آنها انطباق دهید. البته در خانه میتوانید بجای آفتابه از آبپاش استفاده کنید ولی باید با قیچی آن را برای مصرف مورد نظر تنظیم کنید. حالا فرض میکنیم شما به یک شرکت امریکایی میروید و مجبورید از صبح تا ساعت پنج در آنجا باشید. و در این حین هم گلاب بروتون ممکن است تنگتان بگیرد و طاقت صبر کردن هم نداشته باشید. شما برای اجابت مزاج میتوانید از روشهای زیر استفاده کنید.
1- دستمال مرطوب. در اینجا دستمالهای مرطوبی هست که البته مصارف دیگری دارد ولی بعضیعا برای این مصرف از آن استفاده میکنند. ابتدا باید محل مورد نظر را با دستمال توالت پاک کرده و سپس با دستمال مرطوب محل مورد نظر را شستشو داده و سپس دوباره بادستمال توالت آنرا خشک کنید.
2- روش دوم که بسیار معمول تر و مقرون به صرفه تر است این است که بجای دستمال مرطوب دستمال توالت را چند لایه کنید و سپس آن را خیس نموده و دستورالعمل مربوط به دستمال مرطوب را ادامه دهید.
3- روش سوم روش خشک است که امریکاییها از آن استفاده میکنند و فقط با دستمال محل مورد نظر را پاک میکنند ولی در عوض هر روز دوش میگیرند.
در روزهای اول بخاطر مبتدی بودن ممکن است نصف رول دستمال توالت را برای هر وعده مصرف نمایید ولی به مرور زمان و ایجاد مهارت شما میتوانید تنها با چند تکه دستمال این کار را انجام دهید.
اگر سوالی در این مورد دارید خوشحال میشوم تا توضیحات بیشتری بدهم.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: indmehdi ، tehranipoor ، homeless ، shabnam286 ، afshin ، seravin ، ALIREZA205 ، sousangerd ، سارا کوچولو ، I.R ، usa.lover ، R.F ، kavoshgarnet ، asat ، Mohammad5 ، soma ، Parslottery ، Ali Sepehr ، Hojjat ، shahram1347 ، MajidShirzadeh ، alireza.negrayie ، WIKIMAN ، otaku ، PEYMAN2010 ، Lithium ، tadaee ، looloo ، masood_mj ، Eskandari ، OverLord ، hassan1358arab ، pashaneco ، hasti_banoo ، arad ، frozen mind ، mh_hshk ، babak2010 ، mahdi357 ، online27H ، wushu kung fu ، Cruz ، mavarfan ، Kaveh792004 ، arshin ، oghab ، ali.8888 ، pr.kia ، AvRiMcM ، gadfly ، Pedram.mt ، امی ، saied-k ، maxsupermax ، ali.narooei ، free_free ، vahidvm60 ، hoda2012 ، kasra ، da2016 ، Yashar1989 ، faraz_k ، saba1100 ، leaden_boy ، California ، kourosh2011 ، SH1A2R3 ، sare ، GreenRoad ، Afies ، leila-gh ، mmmsdeghi ، leilit ، dear selected ، hamed. ، MPU ، ساری ، persian_viper ، Dr.Fox ، shahin 93 ، sib 24 ، armanbala ، mohammad.maleki ، farzad24 ، behnam_mgs ، MoonGardian ، xaxi ، wilson1364 ، مجید ملیح ، ashakibafar ، mirman ، sadafsetareh ، mojtaba_k ، j1970 ، kamilia modi ، parsush ، iSalar ، سمانه777 ، IN.USA@2013 ، ehsan_ati ، نازنین 932 ، armaghani ، Amir.Mansoury ، rouzbehdarvishi ، mori5050 ، hoj_s000 ، sam_sabz ، arian307 ، simi ، Tomas ، dinadino228 ، NedaE ، ahmad_z ، farshadsh ، dreamer60 ، ensan ، Ehsan1358 ، kasrafo ، wolfskin ، Man ، sorena ، parastoo mohajer ، iman63ir ، naarestan ، خانه ، _USA_ ، tajhizgaran ، ارکیده ، mohammad_x123 ، aerospc ، Rock ، Sepasttian ، زری وحدتی ، hosseinmm ، Lemony ، bijan9 ، mirzamemar ، mitramin ، FoXBoD ، godot ، Dr Sara ، alitab ، ghasoo ، KIMIA2005 ، mehrdad pharm ، گل نهال ، deineath ، farhad8893 ، سلام مهاجر ، mohammadg846 ، Almond ، MEHR52 ، qeshmi ، Terme ، a.rahaa ، sunnyluie ، aminsamba ، ali2310 ، pasadena ، مهرنگار ، khder ، .Armin. ، AFSHIN-PIC ، meisam14 ، tapartoor600 ، philter ، niloosin ، pari pariaaa ، hossein2909 ، kpks ، reasonable ، r-g ، dosalonimame ، ریحانا ، salar5452 ، shanks ، m.ghoreishi ، sepideh jan ، MJAVADIAN ، feidom30 ، user10 ، ofrfar ، alireza_guitar ، mlasma ، rezasadeghi ، taherifar ، MahdiAram ، mom ، only_flight ، rouham ، arash663 ، amin_j ، bugbear ، mohsenmoh3n ، kamali2025 ، golia ، wilson ، pishvahamid ، Pedraaam ، afshin007x ، pishtaz611 ، biparva ، moonwalk ، mohammad_mim ، masoud768 ، False Shepherd

پیام‌های این موضوع
گلاب به روتون رفتن دستشویی در آمریکا! - توسط rs232 - 2009-10-04 ساعت 10:37
بیده پرتابل ؟ - توسط saeedshafiee - 2014-12-20 ساعت 08:25
توالت فرنگی - توسط ahmad2020 - 2010-02-25 ساعت 09:59
RE: توالت فرنگی - توسط payam_prz - 2010-02-25 ساعت 10:20
RE: توالت فرنگی - توسط rs232 - 2010-04-03 ساعت 12:09
چه چیزهایی را با خود ببریم؟ - توسط comrun - 2012-05-11 ساعت 12:27
چه چیزهایی را با خود ببریم؟ - توسط ققنوس - 2012-05-11 ساعت 23:07
RE: چه چیزهایی را با خود ببریم؟ - توسط comrun - 2012-05-12 ساعت 13:01
RE: چه چیزهایی را با خود ببریم؟ - توسط j1970 - 2012-09-28 ساعت 23:50
RE: چه چیزهایی را با خود ببریم؟ - توسط abbas41 - 2013-03-23 ساعت 17:27

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان