کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ثبت شرکت و اقامت در چک
(2010-06-23 ساعت 02:35)abanegan نوشته:  درود و تشکر از پاسختون من امروز به یه شرکتی داخله ایران تماس داشتم که برای ثبته شرکت به من گفت دیگه این کار خیلی سخت شده و اینکه چکیها فهمیدن و این قاضییارو سخت میگیرن بد گفتم ازدواج چی گفت اونم منتفی شده اگه چند ساله پیش بود راحت میشد انجام داد ولی الان نه گفت تنها راه اینه که براتون ویزای کار بگیریم که روی این حساب اقامته ۱ ساله میدن بهتون و خرجشم گفت ۸۵۰۰ یورو میشه بدم ماهی ۱۵۰ یورو باید به حسابه دولت بریزی به اسمه مالیات ... حالا میخام بدونم این داستانی که به من گفتم چقدر صحت داره ؟!

منظورشون چی بوده چکی ها این قضیه رو فهمیدن؟؟ خیلی از ایرانی ها واقعا به قصد تجارت میخوان برن که هر کشوری از خداشه مهاجرا با هدف تجارت بیان

در مورد ازدواج هم خیر هیچ زمان این مسئله در هیچ کشوری منتفی نمیشه ولی امکان اینکه سخت بشه هست هرچند از موقعی که م یادمه مهاجرت از طریق ازدواج در چک از همون ابتدا سخت بود....در کل اروپا شما بلافاصله بعد از ازدواج میتونی برای اقامتت اقدام کنی اما در چک تا یه سال هیچ کاری نمیتونی انجام بدی...بعد از یه سال باید بری مصاحبه و یه اقامت موقت بهت میدن...بعد از اقامت موقت مصاحبه به زبان چکی خواهی داشت و بعد از 7 سال تابعیت بهت میدن....در کل اروپا این جریان 5 ساله بدون اون یه سال اول که الکی از دست میره

مهاجرت از طریق کارو هم هم اصلا روش حساب نکنین ..الان توی کشورای مدرن اروپائی بحران بیکاری بیداد میکنه چک که احوالاتش معلومه.از همون ابتدا خودشون مشکل داشتن..برای شهروندای خودشون کار جور کنن خارجیها پیشکش..اگه بحران بیکاری نداشتن که به مهاجرت تجاری تن نمیدادن تا با پول خارجیها برای شهروندای خودشو اشتغال زائی کنن اینم دولت چک که تمام تلاشش رو میکنه یه خارجی به کشورش اضافه نشهBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: abanegan ، hamid123 ، OverLord

پیام‌های این موضوع
ثبت شرکت و اقامت در چک - توسط dolllar - 2009-12-05 ساعت 15:27
RE: سوالات و اطلاعات مهاجرین چک(مهاجرت از طریق ثبت شرکت) - توسط یه مهاجر - 2010-06-23 ساعت 12:49
RE: بايدها و نبايدها - توسط یه مهاجر - 2009-12-05 ساعت 22:56
RE: مهاجرت به جمهوري چك - توسط sara24 - 2010-01-20 ساعت 16:01
RE: مهاجرت به جمهوري چك - توسط یه مهاجر - 2010-01-20 ساعت 19:49
اطلاعیه مهم سفارت چک - توسط hamid123 - 2010-04-23 ساعت 01:34

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان