کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دانشگاههای ارزان در آمریکا برای کسانی که In-state هستند!
دوستانی که علاقمند به تحصیل با بودجه کم هستند، مخصوصاً اوایل مهاجرت، میتونند از این دانشگاههای ارزان و با کیفیت و معتبر بهره ببرند...
دقت فرمایید که شما باید به مدت 1 سال در یک ایالت بمونید تا In-state آن ایالت محسوب بشید.
برای اطلاعات بیشتر در این زمینه، به پست شماره 11 همین تاپیک ( راساراسای عزیز) مراجعه فرمایید.

من خودم چند تا دانشگاه رو معرفی میکنم، امیدوارم شما هم همکاری کنید...

دوستان هر دانشگاه یکسری هزینه داره که بهش میگن هزینه های پنهان (Miscellaneous Fees ) یا بعضی مواقع میگن (miscalculation). توجه داشته باشید که این هزینه ها هم کم نیستند! مثلا دانشگاه تیلورمالزی برای رشته توریسم 7 میلیون تومان شهریه میگیره، 2 میلیون تومان هم هزینه هایی مثل : هزینه امتحانات، استفاده از خدمات دانشگاه و ... )
باید سعی کنید جیک و پوک دانشگاهی که میخواهید تشریف ببرید رو در بیارید که خدایی نکرده بعداً نگید دروغ گفتند!

این هزینه ها بصورت سالیانه میباشند...
----------------------------------------------------------------------------------------

San Diego State University

شهریه این دانشگاه 3122$ هست. مشکلی که این ما بین هست اینه که هزینه زندگی در سن دیگو بالاست...البته شهریه ها بستگی به رشته دارند، اما میانگینش اینه...
هنرایرانی داره بندری میرقصه حالا! دست بالا....آها...بیا.... Big Grin

لینک دانشگاه
لینک شهریه

University of Nevada

این دانشگاه در دو شهر شعبه داره: یکی رنو و دیگری لاس وگاسCool...شهریه اش هم 3500$ هست.

لینک دانشگاه شعبه لاس وگاس
لینک شهریه (1)
لینک شهریه (2)
لینک شهریه (3)
لینک دانشگاه شعبه رنو
لینک شهریه

California State University-Long Beach

این دانشگاه 2864$ شهریه میگیره! دانشگاه بسیار خوبی هست و بسیار بخشنده! البته همه میدونید این نقشه آمریکاست که جوانان کشور ما رو به اونجا بکشونه و فاسدشون کنه! Tongue

لینک دانشگاه
لینک شهریه (1)
لینک شهریه (2)

----------------------------------------------------------------------------------------
حالا نوبت شماست که اطلاعات رو بریزید رو...
بازم پیدا میکنم میگم...

موفق باشید...
پاسخ

پیام‌های این موضوع
دانشگاههای ارزان در آمریکا برای کسانی که In-state هستند! - توسط usa.lover - 2010-04-15 ساعت 16:41

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان