کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دانشگاههای ارزان در آمریکا برای کسانی که In-state هستند!
(2010-06-08 ساعت 11:53)ياشار نوشته:  با تشكر از راهنماييتون,من اكثر نمراتم A هست و ميخواستم بدونم كه كه با اين وجود بازهم كسر ميشه از اون سالايي كه تو ايران خوندم براي اونجا خوندنم؟
و اينكه دانشگاههاي تراز بالا آزمون SAT دارن يا پايين؟
تو نيويورك چه دانشگاهي به نظرتون خوب ميشه پذيرش گرفت براي رشته مديريت؟
و يكي از آشنايان هم كه 2ترم شيمي خونده هم ميخواد با من بياد نيويورك. آيا اون ميتونه از سال دوم(ترم سوم) بياد دانشگاه؟ (با نمرات A دانشگاه پيام نور)
و نكته مهم اينكه شرايط گرفتن ويزاي سرمايه گذاري هم برام فراهمه...
خيلي ممنون ميشم اگه راهنماييم كنين دوستان عزيزShy

دوستم، من عرض کردم، اینکه بتونید واحدهاتون رو تطبیق بدید، مستقیماً به دانشگاهی که میخواهید تشریف ببرید، مرتبط هست!

در مورد پیام نور، من خودم پیام نور درس میخوندم و از اون وقتی که فهمیدم، آمریکا مدرک پیام نور رو تحویل نمیگیره، انصراف دادم! البته کار نشد نداره! اما کارتون سخت میشه! منظورم اینه که درست و حسابی ارزشیابی نمیشه!

دانشگاههای آمریکا برای مقاطع کاردانی و کارشناسی مدرک SAT رو لازم دارند! اما شاید دانشگاه خصوصی یا دانشگاه دولتی رنک بالایی ( معمولی ) پیدا کنید که این مدرک رو نخواهد!

برای دانشگاه مدیریت حقیقتش نمیدونم! یعنی تابحال به تور من نخورده که تحقیق کنم!

وقتی میتونید با ویزای سرمایه گذاری تشریف ببرید، کار اشتباهی هست که ویزای تحصیلی بگیرید، مگر اینکه قصد برگشت به سرزمین گل و بلبل رو داشته باشید!

پیروز باشید...
پاسخ
تشکر کنندگان: Lemony ، msar ، soheil1993

پیام‌های این موضوع
RE: دانشگاههای ارزان در آمریکا برای کسانی که In-state هستند! - توسط usa.lover - 2010-06-09 ساعت 01:17

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان