کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حقیقتهای زندگی در لس آنجلس کالیفرنیا
(2010-05-08 ساعت 00:17)Hanret نوشته:  یه چیزی بنویسم خوشحال بشی؟؟؟

برای اون یکسال اقامت ایالتی از وقتی که به مصاحبه دعوت شدید)یادتون هست ک قبلنا بود...( آره ازون موقع حساب میشه.! یعنی الانم مقیم حسان میشید!
این یه قانونه...
ای بابا من نمی دونم خیلی از بچه ها این قانون رو کجا خونده اند یا تجربه کرده اند!!من این مطلب را چند بار دیگر هم از زبان افراد دیگری از مهاجرسرا دیده بودم ولی هیچکدام رفرنس مشخصی برای اطلاعاتشان ندادند.
والا ما که داریم اینجا زندگی می کنیم، با چشم خودمان دیده ایم که برای instateشدن در کلیفرنیا و نوادا باید یکسال در آن ایالت زندگی کرده باشی .
اصلا چنین قانونی چطور امکان پذیره؟! وقتی که اصلا معلوم نیست شما ساکن کدام ایالت خواهید بود و آزادید هر جای آمریکا که دوست داشتید بروید و زندگی کنید !شما در فرمها ،فقط ورودتان را مشخص می کنید که مثلا از فلان شهر وارد آمریکا خواهید شدو ملزم نیستید در آن ایالت برای زندگی بمانید.(من این حرفها رو قبلا هم در باب همین موضوع گفته بودم)
تو را به خدا اگر از چیزی مطمئن نیستید و ته و توهش را در نیاورده اید در معرض دید عموم قرار ندهید ،چون خیلیها به اشتباه می افتند.اگر هم اینقدر مطمئنید لطفا منبعتان را بگذارید که ما هم مطلع شویم و خانواده ای را از نگرانی در آورید.چون تجارب ما (من و خیلی دیگر از مهاجرسراییان مقیم آمریکا)چیز دیگری می گوید !!ولی من حدس می زنم که این قانونی که می گید اگر وجود داشته باشد در یک زمینۀ دیگه ست ،نه در مورد قوانین تحصیلی و instateبودن برای دانشگاه.شاید هم در آن دانشگاه خاص ،کاری به مقیم بودن ندارند و قیمتشان برای همه یکسان است.
منتظر رفرنس شما هستم.اگر می شود آن مطلب را از سایت دانشگاه در بیاورید و اینجا بگذارید.چون معمولا آدم در سایتهای دانشگاهی گم می شودو چون نمی دانیم مطلبی که می گویید کجاست شاید پیدایش نکنیم.ممنون
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ

پیام‌های این موضوع
pierce - توسط faranak pejmon - 2012-02-06 ساعت 14:59
RE: حقیقتهای زندگی در لس آنجلس کالیفرنیا - توسط rasarasa - 2010-05-09 ساعت 16:55

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان