کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حقیقتهای زندگی در لس آنجلس کالیفرنیا
(2010-05-24 ساعت 10:15)sanaz2010 نوشته:  دوستان سئوالي برام پيش آمده كه فكر كنم تو اين تاپيك بهتره مطرح بشهالبته قبلا مطرح كرده بودم ولي دوستان پيشنهاد دادند در تاپيك ديگري مطرح بشه .
من آمار خوندم (بدون سابقه كار در رشتم )ولي سابقه كار فروش اتومبيل و حسابداري فروش(كه با حسابداري مالي فرق داره ) دارم ،اسپانسرم لس آنجلس زندگي مي كنه و من مي خوام در بدو ورود به همين شهر برم ،اما با صحبتهايي كه با دوستان داشتم هيچ كس لس آنجلس رو براي يه تازه وارد تاييد نمي كنه .همه ميگن:
1-اين شهر براي تو خيل گرونه
2-اين شهر فرصت كاري به توي تازه وارد نمي ده (با يه زبان معمولي )و با تخصصهايي كه داري
3-ايراني هاي ساكن لس آنجلس منتظر فرصتن تا يه آدم از همه جا بيخبر و اغفال كنن
خلاصه دوستان مي خوام بدونم كسي ايالت ديگه اي رو پيشنهاد مي ده؟

سلام دوست عزیز شما می تونی بری جایی مثل vallejo حتی san jose توی همین کالیفرنیا که خیلی ارزون تر ه ......
اما قطعا نه لس انجلس برو نه جایی که ایرانیه
مخصوصا خانم های ایرانیی که (*********)...........
(با نهایت احترام برای همه دختران قصد توهین ندارم ) ( البته بکم از نوشتم رو حذف کردم)
اما زور داره وقتی از کنارش رد میشی زنیکه طوری بلند حرف بزنه که کاملا بشنوی داره میگه (( اه این ایرانی ها همه جا هستن ))
البته اگه مواجه شدی یاد صبر ایوب یا سرعت اینترنت ایران بیافت ( دومی بهتره )
فقط خواهشا وقتی می ریم امریکا این فرهنگ مزخرفمون رو نبریم و با آغوش باز پذیرای فرهنگ جدید باشیم ( اول با خودمم)
پ ن : منظور san jose شهر town های اطراف هست مثل los gatos و........
پاسخ
تشکر کنندگان: sanaz2010 ، da2016 ، tata63 ، ali72 ، mirman ، exxedus ، we are one ، mohamad92 ، taherifar ، behfaza ، msar ، samane1363 ، bozorg ، copol ، matin86 ، caprice ، ArjenPSN_23

پیام‌های این موضوع
pierce - توسط faranak pejmon - 2012-02-06 ساعت 14:59
RE: حقیقتهای زندگی در لس آنجلس کالیفرنیا - توسط senator274@gmail.com - 2010-06-08 ساعت 01:27

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان