کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كارهايي كه فقط از عهده يك ايراني بر مي آيد!!!
«لولو»ی عزیز سلام
میگم این فیلم دوّمی را از کجا گیر آورده بودی و آپلود کرده بودی؟؟ نگو که کار من نیست که اونجا هم با کد لولو1400 شناختمت ت ت ت ت!!! من بصورت اونلاین دیدم و دیگه دانلودش نکردم؛ برای همین هم صدا نداشت؛ ولی آنقدر خندیدم که حدّ نداشت.....

راستی «رسا» خانم، تعطیلی و بی غمی هم که چیز بدی نیست!!! حالا فکر میکنی هرکی بیشتر فهمید؛ خوششه !!؟؟؟ نه بخدا !! جام غم بیشتری مینوشد.... من یکی که بهشون حسودیم شد.... چی چیه این کلاس مدرک و تحصیلات و خونه و ماشین و.... !!؟؟

لولو جان دفعه ی بعدی خواستی بری دوباره فیلم بگیری منم میام؛ نه واسه ی اینکه ببینم؛ میخوام باهاشون برقصم.... هـــــان... نیناش ناش...ناش ناش..... بزن بر طبل بی عاری، که بی حالی هم عالمی دارد... خب دیگه مثل اینکه دارم میزنم به جاده خاکی...بدرود
دوستان گرامی، برای خواندن نوشته های بیشتری از اینجانب، میتوانید با کلیک کردن در«اینجــا- از دیار نجف آباد تا آمریکای جهانخوار»به وبلاگ شخصی ام تشریف بیاورند تا بیشتر درخدمتتان باشم..... موفق و پیروز باشید. ارادتمند حمید
پاسخ
تشکر کنندگان: looloo ، OverLord ، kianoush ، shahram1347 ، Iman-gta ، mavarfan ، msar

پیام‌های این موضوع
RE: كارهايي كه فقط از عهده يك ايراني بر مي آيد!!! - توسط lexington - 2010-05-18 ساعت 18:42

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان