کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ادامه تحصیل در اروپا با دیپلم ایران
با سلام خدمت شما .و عرض خسته نباشید .خیلی عذر میخوام من فکر کنم که قسمت تایپک رو اشتباه انتخاب کردم اما قسمتی که خواستم رو پیدا نکردم و مجبور شدم اینجا سوالاتم را بپرسم .من 24 ساله هستم و دانشجوی تربیت بدنی .فوق دیپلم دارم و برای کارشناسی هم ادامه تحصیل دادم .زبان انگلیسی متوسط .اما ایلس ندارم و اصلا وقت ندارم که کلاسش رو هم برم. بازیکن تیم ملی هستم .دو سال هم تقریبا سابقه کار دارم در شرکت های نقشه برداری و خبرنگاری .خواستم بدونم اگه بخوام برای اقامت اقدام کنم .باید چه نکاتی رو در نظر بگیرم .من سربازی نرفتم .اما پاسپورت دارم تا سال 1398 .برای اقامت دانشجویی باید چه کار کنم . کشور های اروپایی هر جایی باشد مهم نیست .اما مجارستان و نروژ یا این قسمت ها کدامشان از لحاظ هزینه اقامت دانشجویی برام بصرفه تر است .من مقدار پولی رو که میخوام خرج کنم رو نمیگم اما میخوام بدونم کمترین و بیشترین هزینه ها مربوط به کدام کشور ها است .من mma یا همون یو اف سی هم کار میکنم و در ایران مربی هستم .تشکر میکنم .راستی لاتاری تا چه تاریخی وقت دارد ؟ وقت ان تمام شده است ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

پیام‌های این موضوع
RE: ادامه تحصیل در اروپا با دیپلم ایران - توسط مصطفی امیری - 2015-05-27 ساعت 04:51
راهنمایی برای تحصیل اروپا - توسط M.keeper41 - 2012-07-09 ساعت 15:15
تحصیلات دبیرستانی در اروپا - توسط kimia75 - 2013-04-25 ساعت 15:29

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان