کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
روش های پیدا کردن کار در آمریکا
پیدا کردن کار در آمریکا خیلی‌ سخت نیست ولی‌ مسائل و پیچیدگی‌‌های خودش را دارد.در ابتدا بهتر است از کار‌هایی‌ شروع کنید که تماس زیادی با ارباب رجوع داشته باشید مثل کار در رستوران به عنوان WAITERو یا کار در GROCERY STOREبه عنوانCASHIER که این باعث تقویت مکالمه خواهد شد.نکته مهم در مورد پیدا کردن شغل دوم این است که بیشتر کار‌ها برای WEEKENDاستخدام دارند چون تراکم کاری در این سه روز بیشتر است و به همین دلیل احتمال تداخل ساعت کاری بین دو شغل زیاد است من خودم برنامه کاری بسیار پیچیده‌ای دارم یعنی‌ جمعه و شنبه و یکشنبه در دو جا مشغول به کار هستم از ساعت ۱۲تا ۶ بعد از ظهر در MALLبه عنوان VENDERو از ساعت ۸شب تا ۲صبح در GROCERY STOREبه عنوان CASHIER.در کنار این کار‌ها بهترین گزینه برای پیدا کردن شغل مناسب برای آینده ثبت نام در WOTECHو تحصیل در یک رشته خوب است که پس از پایان این دوره و داشتن CERTIFIEDمیتوانید مشاغلی با دستمزد ۲۰ دلار در ساعت به بالا پیدا نمایید.این دوره‌ها به صورت FULL TIMEحدود یک سال و PART TIMEحدود ۲سال می‌باشد و برای ثبت نام یک امتحان ورودی دارد که شامل READINGو WRITINGو بسته به رشته انتخابی شما فیزیک و ریاضی‌ نیز می‌باشد بهترین رشته ها؛ رشته‌های فنی‌ مربوط به کار‌های ساختمانی مثل PLUMBINGو HEAT&AIRمی‌باشد و یا NETWORKINGکه دستمزد این کارها حتا تا ساعتی‌ ۸۰دلار نیز می‌رسد.
پاسخ

پیام‌های این موضوع
روش های پیدا کردن کار در آمریکا - توسط NGNJ - 2016-01-22 ساعت 12:13
[split] اولین سفر به آمریکا برای دریافت گرین کارت و شروع زندگی‌ - توسط shaan - 2011-06-14 ساعت 21:54

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان