کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نرم افزارهای مورد نیاز رشته من در آمریکا
این تاپیک را درست کردم تا نظرات و تجربه ها و اطلاعات خودمون رو در مورد نرم افزارهایی که در هر رشته ای در آمریکا مورد استفاده است به اشتراک بگذاریم. تا قبل از رفتن بتوانیم حداقل کتابهای راهنمای فارسی این نرم افزارها و همچنین خود نرم افزارها را از ایران تهیه کنیم و برای کار آماده بشویم. تجربه شخصی من این است که مهارت در بکار بردن نرم افزار های مرتبط و متنوع نکته قوت بسیار بزرگی است و می تواند تنها مورد برتری ما از رقیبان شغلیمان باشد و یا تنها دلیلی باشد که از نظر مدیرانمان ماندن ما در آن شرکت یا موسسه بهتر از نماندمان به نظر بیاید.
به عنوان اولین پیشنهاد: آشنایی با مجموعه آفیس شامل
word برای تهیه گزارش های کاری و گزارش های روزانه
powerpoint برای تهیه فایلهای ارائه گزارش و ارائه های دیگر
publisher برای تهیه پوستر و این جور چیزها که به راحتی می تواند جای فتوشاپ را بگیرد
excel برای تهیه فایلهای مقایسه آماری- من شخصا برای گزارش روزانه هم از اکسل استفاده می کنم و میتوانم گزارش ماهانه و فصلی و سالانه از آن استخراج کنم
visio من برای استفاده از آیکونها از این نرم افزار استفاده می کنم و ادامه کار را در پاورپوینت و ورد و پابلیشر انجام می دهم.
این نرم افزارها را من فکر می کنم باید مسلط باشیم. و هنگام رفتن برای مصاحبه کاری نمونه کار برای هر کدام داشته باشیم.
شماره کیس :2011AS35XXX
دریافت نامه: 9 خرداد -- 30 می
ارسال فرمها: 11 خرداد-- 1 ژوئن
کنسولگری:آنکارا
مصاحبه: 10 مرداد-- 1 آگوست
دریافت ویزا:23 شهریور-- 14 سپتامبر
ورود به آمریکا: ۱۴ مهر--۶ اکتبر
دریافت سوشال:۱۵ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت: ۲۱ روز بعد از ورود

پاسخ
تشکر کنندگان: Linspire ، OverLord ، oxin ، Classic ، lorecance ، Aries_son ، taherifar ، r.bazargan

پیام‌های این موضوع
نرم افزارهای مورد نیاز رشته من در آمریکا - توسط یاشار و ماری - 2011-01-07 ساعت 11:23

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان