کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نظام تامین اجتماعی در آمریکا

از آنجا که هدف مهاجرسرا کمک و راهنمایی به افرادیست که قصد مهاجرت دارند و یا تازه مهاجرند ، بسیاری از دوستان میل اند بدانند در صورتی که شاغل باشند چه حمایت های تامینی از آنان خواهد شد؟ آیا به هنگام بیماری،حوادث و یا بیکاری و مسایل دیگر می توانند از پوشش های مربوطه بهره من شوند؟ از آنجایی که یافتن شغل و چتر تامین اجتماعی ناشی از آن برای این دسته از افراد بسیار حائز اهمیت می باشد نبودن یک تاپیک جامع در مورد این موضوع احساس می شود.
تامین اجتماعی و درمانی در ایران دارای سازمان های عرض و طویل مختلفی است که قوانین مربوط به آن بسیار گسترده و وسیع است. اگر چه نگارنده در مورد سازمان های مشابه در ایالات متحده اطلاعات زیادی ندارد ولی بنظر میرسد این بخش در آمریکا دارای اهمیت و وسعت فوق العاده ای باشد.
لذا نظر به اهمیت این موضوع و نیاز دوستان عزیز خواهشمندم این موضوع را از پایه در این تاپیک باز و تحلیل نمایید.

با تشکر فراوان

آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
پاسخ
تشکر کنندگان: Linspire ، امیلا ، frozen mind ، Solitude ، barfi1 ، farshad varaste ، taherifar ، msar ، ed2008 ، aabbpp

پیام‌های این موضوع
نظام تامین اجتماعی در آمریکا - توسط free_free - 2011-01-22 ساعت 16:13

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان