کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشکلات مهاجرت از طریق پ ن ا ه ن د گ ی به اروپا
دوستان
من تجربه تلخي از مهاجرت و پناهندگي دارم. پارسال بود كه به اميد يافتن اطلاعات براي مهاجرت با دو تا از دوستان هر لينك و سايتي رو كه در اينترنت بود گشتيم و مطالعه كرديم و با چندتا از اين آگهي هايي كه در اينترنت هست تماس گرفتيم و جهت مشاوره به دفترشون رفتيم
يكي از اونها سرانجام با چرب زبوني ما رو متقاعد كرد كه توانايي اخذ اقامت از كشور نروژ رو داره به اين صورت كه ما رو از طريق رابطهايي كه داره ميبره نروژ و پرونده تشكيل ميدن و ظرف سه ماه اقامت ما رو ميگيرن و به اين وسيله هم ميتونيم كار كنيم و هم تحصيل
براي اين كار هم پول زيادي از سه نفرمون به عنوان پيش پرداخت طلب كردن. از اين ماجرا دو هفته گذشت و طي اين مدت هم يك بابايي از آلمان با ما تماس ميگرفت و ميگفت پيگير كارهاي ماست.
اونها با ذكر اينكه كار ما در حال پيگيري هست و به مراحل خوبي رسيده و با چرب زبوني دوباره پول طلب كردن و ما هم متاسفانه بازهم پرداخت كرديم
ولي كار رو هي كش دادن. يك ماه ، دو ماه ، .... شش ماه و هر دفعه هم ميگفتن كار به مشكلات جزئي برخورده ولي در حال پيگيري هستن.
از اين ماجرا بيش از يكسال ميگذره و طي اين مدت نه تنها هيچ كار مثبتي براي ما انجام ندادن ، بلكه پول ما رو هم پس نميدن. تازه نفر اصليشون هم غيب شده و ميگن رفته اروپا
اين شركت آگهي هاي زيادي با نام پرشيا اس... و يا هايلايت گلو... در اينترنت و در سايتهاي ايستگاه و همشهري و غيره پخش كرده. مواظب اونها باشيد تا كلاهتون رو نبرن.
ما از اونها شكايت كرديم و مشغول پيگيري از مراجع هستيم
دوستان اگر اطلاعات بيشتري در مورد اين كلاهبردارها ميخوان با من تماس بگيرن
ZZZZ2934@GMAIL.COM
پاسخ

پیام‌های این موضوع
مشکلات مهاجرت از طریق پ ن ا ه ن د گ ی به اروپا - توسط mehran2009 - 2011-01-30 ساعت 13:23
قانون پناهندگی در سوئیس - توسط یه مهاجر - 2012-12-15 ساعت 18:04
پناهندگی در هلند - توسط یه مهاجر - 2012-12-22 ساعت 22:13

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان