کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
زبان فرانسه برای مصاحبه: معرفی منابع، متدها و دوره ها
(2011-02-06 ساعت 21:02)علی فلاحی نوشته:  
(2011-02-06 ساعت 16:58)dastaran نوشته:  دوست عزیز با تشکر از تاپیکی که ایجاد کردی
من در حال حاضر تازه می خواهم اقدام کنم. خودم و همسرم باید زبان فرانسه را طی شش ماه یاد بگیریم . هر دو هم هیچی از فرانسه نمی دونیم.اما انگلیسی مون خوبه
پیشنهاد دوستان چیه؟ آیا لازمه از همون اول معلم خصوصی بگیریم یا چند ماه عمومی بریم بعد آخرش را خصوصی بگیریم؟

سلام منم چهار ماهه خواندن فرانسه را آغاز کردم اما چون زبان انگلیسی ام کامل بود زود یاد گرفتم. اون چیزی که واسه ما خیلی مهمه یکی صحبت کردن است و یکی هم شنیدن و اون دو مهارت دیگه فعلا بدرد کار ما نمیخوره. چند تا کتاب بهتون معرفی می کنم که به نظر من خیلی خوبه حتما بخونید. کلاس خصوصی هم نیاز نیست چون شما که دیگه زبان انگلیسی را خوب بلدید حتما می دونید یادگیری زبان نیاز به زمان و تکرار زیاد دارد و کلاس فشرده و خصوصی زیاد کارآمد نیست. کتاب داستان هم که همراه با فایل صوتی باشه زیاد بخونید تا بهتون کمک کنه مهارت شنیداریتون تقویت بشه. اگه کمکی از دست من ساخته است حتما بهم ایمیل بزنید. 1- Grammer progressive du france 2- Vocabulaire progressive du france 3-Grammer en dialogues
سلام من مترجم زبان انگلیسی هستم . انگلیسیم عالیه. فکر میکنید برا فرانسه چقدر زمان نیاز داشته باشم میخواام کامل بخونم نه فقط برای قبولی در مصاحبه. سخته آسونه چطوریه چون گفتید برا کسی که انگلیسی بدونه راحت تره. ممنونم. من شیراز زندگی میکنم اینجا کسی رو نمیشناسید و بهتره معلم خصوصی بگیرم یا نه. مرسی.

پاسخ
تشکر کنندگان: msar

پیام‌های این موضوع
RE: کسانی که دارن فرانسه می خونن واسه مصاحبه بیان تو - توسط s_ostad2000 - 2011-05-08 ساعت 13:48

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان