کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
زبان فرانسه برای مصاحبه: معرفی منابع، متدها و دوره ها
(2011-06-04 ساعت 18:40)alirezarahmani نوشته:  
(2011-06-03 ساعت 01:28)maxsoulfly نوشته:  دوستان لطفا بنده رو راهنمایی بفرمایید

اصولا ما بعد از مهاجرت به کبک میریم کلاس فرانسه و احتمالا از نوع دولتی هم میریم که یه پول تو جیبی‌ هم بگیریم. Big Grin میدونم که اونجا موسسات خصوصی هم فرانسه تدریس می‌کنن که بدیهیه که باید پول بدیم. Cool

حالا سوال من اینه:

آیا میشه برای خوندن فرانسه در یکی‌ از این موسسات و یا یه کالج ثبت نام کرد و ویزا گرفت. و مثلا ۵-۶ ماه رو در مونترال فرانسه بخونیم و بعد برگردیم ایران. ( شبیه این دوره‌های آموزشی انگلیسی‌ در انگلستان، و یا دوره‌های فرانسوی در فرانسه). می‌خوام بدونم که چنین دوره هایی رو میتونیم در مونترال بگذرونیم؟

اینجوری هم فرانسه یاد میگیریم ( چون احتمالا ۶ماه درس خوندن در اونجا بهتر از ۶ماه درس خوندن در ایرانه!!!) و هم امتیاز سابقه سکونت در کبک رو میگیریم.Rolleyes

بله دوست عزیز اتفاقا سفارت فرانسه در تهران این کارو برای شما انجام میده برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.ambafrance-ir.org/sommaire.php3?id_rubrique=2 مراجعه کنید

سلام لینک که فرستادید برای اموزش زبان فرانسه در کبک دوست عزیز من نتونستم چیزی در این رابطه پیدا کنم میشه راهنمایی کنید مرسی
(2011-05-10 ساعت 11:26)schazi نوشته:  سلام به همگی
من زبان فرانسه ام خوبه،تو مکالمه سطح پیشرفته مشکلی ندارم، ولی برای از بین بردن استرسم از مصاحبه دلم می خواد یه کلاس talk show یا همچین چیزی به زبان فرانسه پیدا کنم که فقط مکالمه آزاد باشه و در سطح پیشرفته برگذار شه ! کسی تو تهران یا کرج همچین کلاسی سراغ داره؟؟!

سلام دوست عزیز
کلاس زبان HLH کلاس مکالمه ازاد داره من از بچه های این جا شنیدم خوبه
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، zina s ، msar

پیام‌های این موضوع
RE: کسانی که دارن فرانسه می خونن واسه مصاحبه بیان تو - توسط پارین - 2011-06-04 ساعت 23:38

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان