کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای جدید کارآفرینی امریکا
(2011-05-24 ساعت 13:28)Soren نوشته:  سلام دوستان
من همانطور که قبلا گفتم،برای یک سفر مقدماتی به کانادا اقدام کردم.سفارت که هیچ جوابی نمیده و شرکتهای آرامکس و دی اچ ال و یکی دیگه رو نماینده خودش معرفی کرده.من هم دعوتنامه دارم،هم دوست خانوادگی ما قول ساپورت مالی داده،هم سند خانه(با حدود 300 میلیون ارزش)،هم پول کافی میخوام با خودم ببرم،هم تا حالا به چند کشور مرفه اروپایی و آسیایی مسافرت کرده ام و برگشته ام،هم اینجا شغل خوبی دارم.اما شرکت آرامکس میگه ویزا نمیدن چون دعوت کننده دوستته نه فامیلت(یکی نیست بگه مرد حسابی،فامیل آدمو در هر شرایطی-حتی برنگشتن-حمایت میکنه،ولی دوست دیگه تو این شرایط خودشو کنار میکشه!)،حساب بانکی بالای 20 میلیون هم میخواد(من سرمایه ام رو معمولا بصورت طلای شمش نگه داری میکنم،که ارزشش تا حالا حداقل 4 برابر شده).خوبه صراحتا گفته ام برای بررسی شرایط سرمایه گذاری و ملاقات با وکیل دارم میرم!اگه شروع کار اینه،دیگه باقیش ناگفته پیداست!!این هم از کانادا!
موفق باشید.
سورن جان من دو سوال برام پیش آمده است. شما شمش های طلا را در خانه نگهداری می کنی یا در بانک؟ در امریکا می شود صندوق اجاره کرد و آن را در بانک نگهداری کرد. البته من خودم یک ربع سکه بهار آزادی بیشتر ندارم که آن را با خودم یادگاری آورده ام ولی دیده ام که مردم در اینجا اموال قیمتی خود را در بانک می گذارند.
سوال دوم اینکه من که قبلا ایران بودم وقتی یکی می خواست برای گرفتن ویزا به سفارت برود همه فامیل و آشنا پولهایشان را به حساب او می ریختند تا مثلا بشود بیست میلیون تومان و بعد او گواهی موجودی بانک می گرفت و سپس پول ملت را بر می گرداند. می خواستم بدانم که الآن دیگر نمی شود چنین کاری را کرد؟
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، amir1345 ، bill.goldberg1990 ، Soren ، سارا کوچولو ، Tomas ، el333 ، khder ، msar ، faraz15

پیام‌های این موضوع
RE: ویزای جدید کارآفرینی امریکا - توسط rs232 - 2011-05-25 ساعت 02:02

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان