کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تدريس خصوصي زبان انگليسي توسط Native آمریکایی
(2011-08-29 ساعت 00:53)golbano نوشته:  سپاس از راهنماییهاتون.واسه منی که sweet english و stream line و تموم کردم خوب بود.چون توش نکته های آموزنده داشت.البته شاید چون من از کودکی عادت داشتم در یک مورد چندین کتاب و بخرم و بخونم و زمانی که با اعتراض بزگترها که اینا همشون یکیه مواجه میشدم می گفتم در کتاب فلان در صفحه فلان یه نکته و مسئله ای هست که در دیگری پس این کتاب هم مفید هستش.احتمالا فرمایش شما صحیح هستش.اگه منبع متوسط رو به پیشزفته ای و می شناسید ممنون میشیم معرفی بفرمائید تا ما هم استفاده کنیم.
sweet english و stream line در سطح Interchange و منابع خوبی برای مطالعه هستند. Rosetta Stone هم نکات بسیار زیادی برای آموختن دارد اما شاید این نکات (نکاتی که برای افراد متوسط به بالا قابل استفاده باشد) 20% این مجموعه را تشکیل دهند. بنابر این شما ممکن است اگر زبان خیلی قوی داشته باشید تنها 80% وقت خود را با این مجموعه تلف می کنید.

پیشنهاد می کنم تا آنجا که می توانید دایره لغاتتان را افزایش دهید و به فیلم ها و مکالمه های انگلیسی گوش کنید. سعی کنید همه چیزتان انگلیسی باشد (اخبار ، داستان ، برنامه های تلویزیونی و ...). همچنین در کنار افزودن بر دایره لغات و تقویت مهارت شنیداری شما باید درک مطلب قوی داشته باشید که با تنها با خواندن متون و مطالب انگلیسی بدست می آید. پس از اینکه به سطح قابل قبولی از زبان انگلیسی رسیدید می توانید از منابع سطح بالاتری مانند 504Absolutely Essential Words ، 1100 words you need to know و منابع IELTS و TOFEL استفاده کنید و بطور همزمان روی یادگیری اصطلاحات و کنایه ها کار کنید.

البته برای شما که دو کتاب stream line و sweet english را خوانده اید توصیه من خواندن کامل Interchange است. البته این کتاب برای شما که دو کتاب دیگر در همین سطح را خوانده اید کار چندان دشواری نیست و می توانید با سرعت بسیار بیشتری این کتاب را مطالعه کنید. البته تاکید من بیشتر بر روی لغات این کتاب است که کاربرد عمومی بسیاری دارند. اگر احساس کردید که همه کتاب را می دانید توصیه می کنم که وقتتان را بیهوده تلف نکنید و به منابع بالاتر از Interchange رجوع کنید.

از نظر نرم افزار هم پیشنهاد من استفاده از Learn to Speak English که نرم افزار بسیار خوب و جالبی است.
امیدوارم بدردتان خورده باشد.
پاسخ
تشکر کنندگان: pefa ، sib 24 ، behzadb57 ، maradona1986 ، fahimeh88 ، سانازی ، yalda91 ، amin arefi ، taleghani ، msar ، daeialborz

پیام‌های این موضوع
RE: تدريس خصوصي زبان انگليسي توسط Native آمریکایی - توسط OverLord - 2011-08-29 ساعت 13:58

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان