کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
احتمال حذف سهمیه بنگلادش از لاتاری 2013 و افزایش برندگان ایرانی
با توجه به قوانین شرکت در لاتاری فقط کشورهایی می توانند در ان شرکت نمایند که در 5 سال گذشته از طریق کاری و خانودگی (پناهندگی و خود لاتاری حساب نمی شود) کمتر از 50000 نفر در 5 سال گذشته گرین کارت امریکا را دریافت داشته اند

من یک سرشماری از تعداد گرین کارت دریافتی برای کشور بنگلادش انجام دادم که نتیجه ان را در اینجا می اورم
تعداد گرین کارت های لاتاری دریافت شده کشور بنگلادش مجموع خانودگی و کاری:

سال 2009 : 13411

سال 2008 : 8397

سال 2007 : 8288

سال 2006 : 10484
مجموع چهار سال :40576

البته هنوز امار جزیی سال 2010 اعلام نشده است اما با توجه به اینکه تعداد کل برندگان ( با احتساب لاتاری و پناهندگی ) 14819 نفر بوده و با توجه به میزان کم پناهندگی این کشور و حدود 3100 نفر دریافت کننده گرین کارت از طریق لاتاری می توان حدس زد که در سال 2010 هم بیش از 10000 نفر از طریق این دو کیس گرین کارت دریافت داشته اند که با توجه به امار 4 سال قبل به احتمال زیاد سال اینده بنگلادش در لاتاری شرکت نخواهد داشت

با توجه به امار بالای شرکت کنندگان کشور بنگلادش که بیش از 8.562.251 نفر بودند و بیش از 43 درصد شرکت کنندگان تشکیل می دادند و هر سال نیز حدود 6000 برنده در قاره اسیا به این کشور داده میشد می توان از سال 2013 پیش بینی تعداد بیشتر برندگان برای ایرانی ها را در نظر داشت می توان پیش بینی کرد که از سال اینده تعداد برندگان ایران بیش از 4000 نفر خواهد بود
البته تمام اینها حدس و گمان است و فعلا باید چند ماه صبر کرد تا درستی این مطالب روشن شود
*برای من امکان ضمیمه کردن فایل وجود نداشت که امار جزیی بنگلادش را ضمیمه کنم
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ

پیام‌های این موضوع
احتمال حذف سهمیه بنگلادش از لاتاری 2013 و افزایش برندگان ایرانی - توسط ParsTrader - 2011-05-04 ساعت 12:57

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان