کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: بلاتکلیفی تا قبل از مهاجرت
بلاتکلیفم و نمیدونم چه کنم!
26.55%
30 26.55%
تحمل بلاتکلیفی سخته ولی برنامه ریزی میکنم و باهاش کنار میام
55.75%
63 55.75%
روال زندگیمو دارم و فرقی برام نمیکنه
17.70%
20 17.70%
مجموع 113 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تحمل بلاتکلیفی تا گرفتن ویزا و سفر به آمریکا
سلام به تمام دوستان و مدیران محترم. من حدود 1 ساله که بصورت مهمان سایت شما رو میخونم و پیگیری میکنم ولی حالا فرصتی دست داد تا عضو بشم و احیانا" اطلاعات خودمو به اشتراک بذارم. این سایت بسیار مفیده و به دوستان دلگرمی میده.خلاصه ای از وضعیت خودمو اینجا شرح میدم و در ادامه قصد دارم تاپیکی جدا به عنوان تحمل بلاتکلیفی تا گرفتن ویزا و سفر به آمریکا ایجاد کنم که امیدوارم بقیه دوستان هم بپسندند.
من برادرم متولد آمریکاست و در سال 2000 برای من که مجرد بودم تقاضای گرین کارت کرد که در طول این سالها من ازدواج کردم و الان صاحب 2 فرزند پسر هستم.طبق قانون مهاجرت متقاضی مجازه تا حداکثر 1 سال تغییر وضعیت خودشو اعلام کنه که من پس از هر تغییر در اولین فرصت اینکارو انجام دادم تا سال گذشته که مثل خیلی از دوستان ظرف فاصله های کوتاهی نامه ارسال پول ها و معرفی نماینده و .. بدستم رسید که یکی بعد از دیگری را انجام دادم و فرم ها رو پر کردیم در آن زمان کتگوری ما کارنت شد ولی ما شامل نقص پرونده( اصل شناسنامه آمریکایی برادرم) شدیم که او هم بعلت مشغله زیاد در آمریکا و اینکه باید جهت تسریع در دریافت شناسنامه آمریکاییش به شهر دیگه ای میرفت کمی تعلل کرد و در نهایت بعد از تکمیل کامل پرونده ما مثل خیلی از دوستان با کمال تعجب دیدیم که ویزا بولیتن عقب گرد کرده و مشکلات بلاتکلیفی گریباگیر ما شد که در تاپیک جدید مفصلا" شرح میدهم. امیدوارم تکلیف همه دوستان بزودی مشخص بشه و تا قبل از اون بتونیم با کمک همدیگه این شرایط سخت رو تحمل کنیم.
کتگوری : F4
تاریخ درخواست : JUL 2000
شماره پرونده : ABD2005XXXXXX
تاریخ تکمیل : OCT 2010
منتظر ظهور نامه مصاحبه
درخواست گرین کارت برای والدین:
Case number: YRV2019
Visa Class: IR5
Your case is currently at: NVC
Foreign state of chargeability: Iran
Interview Location: Yerevan
Priority Date:  09-Feb-2018
پاسخ
تشکر کنندگان: sorena ، dreamer60 ، amir2640 ، f1f ، Farshid22 ، بنفشه ، Kaveh90 ، battosai ، SH1A2R3 ، mom ، amiry ، پرستو ، farshadsh ، msar

پیام‌های این موضوع
تحمل بلاتکلیفی تا گرفتن ویزا و سفر به آمریکا - توسط Pay - 2011-07-03 ساعت 17:36

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان