کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فرم 9 سوالی و نحوه پاسخ دادن به آن
(2017-05-24 ساعت 06:32)mostafa2017 نوشته:  آقا یعنی جدی دوساله کسی درباره فرم 9 سوالی(که برای من 11 سوالیه) اینجا مطلبی پست نکرده؟؟ امیدوارم یکی پیدا بشه جواب این سوالات رو بده:

من امروز مصاحبه داشتم و آفیسر بهم فرم 11 سوالی رو داد و ازم خواست بعد از تکمیل اون، به آدرسی که روی فرم بود جوابامو ایمیل کنم. عکس فرم رو ضمیمه این پست کردم:

1- در مورد سوال 5، چه جوابی باید بدهم؟ من توضیح دادم که میخوام به صورت دائم به آمریکا مهاجرت کنم و اولویت من اول پیدا کردن کار هستش و بعدش میتونم برای ادامه تحصیلم تصمیم بگیرم.

2- در مورد سوال 6، من توضیح دادم که عضو هیچ سازمانی نیستم و من به تنهایی به آمریکا مهاجرت میکنم. جواب مناسبه؟ آخه پرسیده هدف سازمانت چیه و اهدافت برای موندن (اهداف مربوط به سازمان فکر کنم) در آمریکا چیه؟

3- در مورد سوال 8، تعداد سفرهای خارجی، فقط سفرهایی که با پاسپورت خودم رفتم رو باید ذکر کنم یا سفرهایی هم که وقتی زیر 18 سال بودم و اسمم در پاسپورت پدرم هم بود باید ذکربشه؟ مشکل اینه پاسپورتهای قدیمی پدر الان پیدا نمیشه که بشه تاریخشو درآورد ...

4- در سوال 10، منظورش از advisor چیه؟ من مشاوری ندارم. باید بگم که مشاوری ندارم؟

5- در مورد سوال 11 هم نوشتم not appicable، درسته؟

نظر دوستان چیه؟
ممنون

[عکس: 8r9ix.jpg]

اقا مصطفي به نظرم اون سفرهاي زير ١٨ سال و ننويسيد هر ي يهشون اطلاعات كمتر بدين بهتره ... من شخصي و ميشناسم أصلا كلا سفرهاش و ننوشته بود بخدا اينا أصلا نميرن دنبالش فقط بر مبناي چيزي كه مينويسيد كنجكاو ميشن ... ببخشيد اين نظر من بود و كسايي كه دور و برم ديده بودم . زياد اطلاعات دقيق نديد يهشون ... منم همين اشتباه و كردم ...
به اميد اينكه هر چي زودتر ويزا بكيرين
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان: mostafa2017

پیام‌های این موضوع

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان