کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن ویزای ازدواج از ابتدا تا انتها (بریتانیا)
(2011-10-27 ساعت 12:39)parykocholoooo نوشته:  این مسائل در همه موارد یکی نیست.شانس من که همه چیز گره خورد. من با bf هنوز درگیر کارامونیم.
1.bf من سی تی زن فرانسه هست 17 ساله در پاریس زندگی می کنه.
2. مسلمان بود اما 14 سالگی تغییر دین داد مسیحی شد دیگه نمی تونه مسلمان بشه.
3.الان 1 ساله به خاطر من ایران هست همش تمدید ویزا اما دیگه اجازه تمدید نمیدن.
4.برای شناسنامه اقدام کرده اما هنوز هیچ جوابی ندادن این هم بگم که به خاطر تغییر دین دادگاه ادیان 71 ضربه شلاق زدنش +10 ملیون جریمه.این هم اضافه کنم که تا الان 20 ملیون پول وکیل و دادگاه شد.
5.باخانم فریده پناهی در ترکیه مشورت کردیم و متاسفانه ایشون فقط دلشون خوشه که ازدواج بین والمللی میشه دیگه به اتفاقات بعدش کاری ندارن چی پیش می آید
تمام اینها گفتم واسه اینکه به این راهتیا هم نیست و هزینه به 1 یا 2 ملیون ختم نمی شه اگه ازدواج در ترکیه بدون مشکلات بعدی بود ما با 3 تا وکیل که داشتیم تا الان ازدواج می کردیم.

ربطی به شانس شما نداره.شرایط شما کاملا ویژه هست.شما همسر مرد ایرانی شدی که مسلمون بوده و تغییر دین داده.چیزی که در قانون ایران خیلی بدتر از جرم به حساب میاد!ظاهرا پاس ایرانی هم که ندارن و میگین مجبور به گرفتن ویزا برای ایران هستن.خب خیلی طبیعیه برای چنین کسی شرایط خیلی فرق کنه
این تاپیک درباره ازدواج زن یا مرد ایرانی با غیرایرانی هاست.شما همسرتون غیرایرانی نیستن پس اصلا موضوع شما کاملا متفاوته!لطفا به عنوان تاپیک ها توجه کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، ParsTrader ، nimar123 ، msar

پیام‌های این موضوع
RE: مراحل عقد اتباع ایرانی با غیر ایرانی خارج از ایران(در ترکیه) - توسط یه مهاجر - 2011-10-27 ساعت 18:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان