کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
متقاضیان /دریافت کنندگان ویزای E2
(2012-04-21 ساعت 15:33)aidazamani نوشته:  [quote='حامد' pid='162716' dateline='1334946642']
سلام خانم آيدا
من از چند تا وكيل پرسيدم ، گفتن ويزاي e2 يكبار ورود هست و اگر از آمريكا خارج بشي خيلي سخت دوباره ويزا ميدن
مي خواستم از شما كه اقدام كرديد بپرسم آيا صحت داره ؟

آیداخانم نوشته اند:
حقیقتا من اصرار "بسیاری" از وکلای ایرانی را برای اقدام به مهاجرت از طریق EB5 را نمیفهمم!! و جناب حامد شاید این مطلب را به شما گفته اند که شما را تشویق به اقدام برای EB5 و انصراف از E2 بکنند!!! چون من چنین چیزی را خودم تجربه نکردم. و این مطلب واقعیت نداره( 1بار ورود با ویزای E2) . یکی از بزرگترین ضعف ویزای EB5 که اصلا وکلای ایرانی به آن اشاره ایی هم نمیکنند این است که گرین کارتش دائمی نیست و بعد از 2 سال اداره مهاجرت آنچنان لیستی را در برابر سرمایه گذار قرار میدهد( برای تمدید گرین کارد) که گرفتن پوینت مثبت برای تمام موارد ذکر شده در لیست تقریبا محال است !( سنگ بزرگ علامت ندادن است) من خودم یکی از کسانی بودم که با هدف اقدام از طریق EB5 استارت زدم ولی در نهایت با توضیحات و راهنمایی متوجه شدم که باید مسیرم را عوض کنم

با آرزوی موفقیت برای همه

سلام دوستان
متاسفانه آیدا خانم اطلاعات بسیارکمی درخصوص ویزای E2 دارن!! بایدخدمت همه عزیزان عرض کنم که ازدوره ریاست جمهوری کلینتون ویزاهای غیرمهاجرتی من جمله E2که برای ایرانیان صادرمیشه، بصورت single یعنی یکبارورود است.وفقط اخیرا برای ویزاهای تحصیلی خانم کلینتون برعکس شوهرشون به دانشجوها لطف کردودستوردادند ویزاهای تحصیلی رابااجازه چندبارورود(مالتی پل) صادرکنند. اما فردی که با ویزا e2 درآمریکا زندگی وکارمیکند، هرچند با زحمت بیشتر میتواندبامراجعه مجددبه سفارتخانه وارائه مدارک کاروزندگیش درآمریکا،بارها ویزاگرفته وبین آمریکا و ایران رفت وآمد کند. البته درچنین شرایطی نباید سفارتخانه های شلوغی مثل آنکارا یا دبی را انتخاب کند چون دیربه دیر وقت ملاقات میدهند.
اما درخصوص سوال آقای papasian باید خدمت شما دوست بزرگوارعرض کنم بنظرمن بهتراست همون راه E2 را ادامه بدید، با این وضع قیمت دلار درایران مطمئن باشید خونه تان رابفروشید وبه آمریکا بفرستید بازهم برنده اید چون اگرکارتان درست هم نشد وبعدا اگرپولتون را ازبرادرتون پس بگیرید ودرایران مجددا خونه بخریدبدلیل رشد قیمت دلار میتوانید خونه بهترو بزرگتری هم بخرید. ایراد این نوع ویزا یکی این یکبارورود بودن آن واذیتهای رفت وآمدکردن و دوم هم عدم تعلق گرفتن گرین کارت بهشه چون در رده ویزاهای غیرمهاجرتی تقسیم بندی میشه. اما حسن اش اینه که خودت بالای سرپولت هستی وآنرا به دیگران نمیدی که بخشی ازآنرا بالابکشند وتازه مقدارسرمایه لازم درآن درمقایسه با EB5 کمتره ومیتونی ضمن کاربا پول خودت،درآمدی داشته باشی وزندگیت بچرخه. وهمچنین دراین روش سریعتر میتونی واردخاک آمریکا بشی بطوریکه پروسه دریافت این نوع ویزا درمقایسه با EB5 کوتاهتره. بعضی وکلا حتی به دارندگان 500هزاردلارهم پیشنهادمیدن روشE2 رادرپیش بگیرند نه روش eb5 . بهرحال پس ازورود وزندگی درآمریکا آدم یک راهی پیدا میکنه که گرین کارت هم بگیره.درهرحال من فکرمیکنم اگرکسی مثل آقا papasian که اونجا فردمورد اعتمادی مثل برادرش را داره، بهترین راه ویزای e2 است. چون لازم نیست نگران این باشه که بیزنس ضعیفی را بهش بندازن وپولش سوخت بشه.
درخصوص ندادن ویزای توریستی به شما باید خدمت جنابعالی عرض کنم طبیعی است به سه نفرتمام اعضای خونواده همزمان ویزاندن خصوصا اینکه برادرتان هم آنجاست. دوست عزیز بهتراست درخواست ویزای توریستی را بصورت انفرادی وفقط شما بفرستید تا آفیسرمطمئن بشه زن وبچه شما ایران هستند وشما میرید وپس ازدیداربرادرتون ومشاهده بیزنس و... برمیگردید ایران.
پاسخ
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، msar

پیام‌های این موضوع
به نام زدن مغازه در امریکا - توسط Greatone - 2010-06-13 ساعت 01:20
RE: به نام زدن مغازه در امریکا - توسط Naziayat - 2013-08-02 ساعت 16:11
RE: به نام زدن مغازه در امریکا - توسط laili - 2010-06-13 ساعت 03:19
RE: متقاضیان /دریافت کنندگان ویزای E2 - توسط hooman9922 - 2012-09-09 ساعت 22:51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان