کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انجمن رانندگان(پایه یک)
پارک کردن از عقب با تریلر و یا اصولا دنده عقب رفتن خیلی سخت است. من چند سال پیش یک قایق بیست فوت غراضه خریدم که مجبور بودم آن را از یک شهر دیگر که حدود پنجاه مایل فاصله داشت بیاورم. وقتی رفتم یوهال که وانت بگیرم نداشت و به جای آن گفت که می توانم با همان قیمت کامیون بهت بدهم که از پشت هم به تریلر وصل شود. من هم چون خیلی ذوق زده بودم و عجله داشتم همان کامیون را گرفتم و به سمت سکرمنتو راه افتادم. آنجا تریلر قایق را به پشت کامیون وصل کردیم و به سمت شهر خودمان راه افتادم و اصلا هم سخت نبود فقط هر چند وقت یک بار از توی آینه بغل نگاه می کردم تا ببینم که قایق دارد می آید یا نه. ولی وقتی که به محله خودمان رسیدم و خواستم قایق را پارک کنم چشمتان روز بد نبید. یک جای پارک بزرگ گیر آوردم که می خواستم قایق را در آنجا پارک کنم و بعد بروم و کامیون را پس بدهم ولی هر کاری که می کردم وقتی دنده عقب می آمدم ته تریلر به سمت خیابان می آمد.تقریبا نیم ساعت کل خیابان را بسته بودم و یک آبروریزی شده بود که شانس آوردم پای پلیس و آتش نشانی به آن وسط کشیده نشد. هم تریلر لندهور بود و هم کامیون و من اصلا دید درست و حسابی هم نداشتم و آنجا تازه کشف کردم که پارک از عقب با تریلر اصلا یک سرفصل جداگانه ای برای خودش دارد و با سنگچین و این حرف ها درست نمی شود. بالاخره همان طور کج و کول تریلر را رها کردم و پس از این که آن را از کامیون باز کردم جلوی آن را بر روی چرخ قرار دادیم و چند نفری هولش دادیم به سمت پیاده رو.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: cmbt ، سارا کوچولو ، nastaran86 ، pariya2 ، Mr.Akbari ، valencia ، Hamid_110 ، kaziar ، msar ، rouham ، oct 31

پیام‌های این موضوع
انجمن رانندگان(پایه یک) - توسط yami - 2012-02-25 ساعت 08:27
RE: شغل رانندگی پایه یک در آمریکا - توسط rs232 - 2012-07-20 ساعت 21:07
RE: انجمن رانندگان(پایه یک) - توسط yami - 2014-10-31 ساعت 08:15
RE: انجمن رانندگان(پایه یک) - توسط yami - 2014-12-31 ساعت 18:52
RE: انجمن رانندگان(پایه یک) - توسط سوین - 2015-11-29 ساعت 19:57
RE: انجمن رانندگان(پایه یک) - توسط shahab2000 - 2016-12-11 ساعت 07:49
RE: انجمن رانندگان(پایه یک) - توسط shahab2000 - 2016-12-12 ساعت 10:38
RE: انجمن رانندگان(پایه یک) - توسط reza1204 - 2019-02-27 ساعت 10:20

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان