کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ادامه تحصیل در رشته معماری در آمریکا
(2014-07-26 ساعت 10:55)sara.e نوشته:  دوستان من با گرین کارت وارد آمریکا میشم منتها بعدش میخام ادامه بدم واسه مستر. کارولینای جنوبی هستم. الان میخام بدونم که هزینه ها و نحوه پذیرش بعداز داشتن گرین کارت چطوری هست و بهتره کدوم دانشگاه ها رو اپلای کنم؟ آیا باز هم نمره تافل و جی آر ای به همون میزان پذیرش تحصیلی در گرفتن فاند تاثیر داره و فرقش با نداشتن گرین کارت چیه؟

تاجایی که من می دونم مراحل گرفتن پذیرش یکیه فقط بعضی دانشگاه ها deadline هاشون برای کسایی که تو آمریکا زندگی می کنن دیرتره. نمره تافل و GRE تاثیرش همونه معمولا برای مستر ترمای اول سخت فاند می دن تنها تفاوت اصلی گرین کارت داشتن یکی تو هزینه دانشگاهه که به خصوص اگه in-state باشی خیلی ارزونتر می شه به علاوه می تونی از کمک هزینه های دولت هم استفاده کنی و اینکه برای کار کردن محدودیت دانشجوهای international رو نداری. انتخاب دانشگاه هم به خیلی عوامل بستگی داره (مثل نوع دانشگاه، شهرش، زمان پذیرشش، هزینه و غیره) به نظرم باید اولویت بندی کنی و از روی اون یکی یکی حذف کنی.
پاسخ
تشکر کنندگان: msar

پیام‌های این موضوع
RE: ادامه تحصیل در رشته معماری در آمریکا - توسط capricorn - 2014-08-23 ساعت 11:41

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان